Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Krásná žena většinou nikdy nenajde opravdovou kamarádku. Tedy takovou, která by ji provázela jejím celým životem. Má jenom takové kamarádky na oko, které ji pomlouvají. Dalo by se říct, že je prostě svou krásou provokuje a neskutečně štve.

Pomluvy

Ony ji závidí, a tak se ji za jejími zády snaží škodit. Nejčastěji ji prostě pomlouvají. Představte si, že pracujete v ženském kolektivu. Pokud jste krásná, nejspíše neočekávejte, že v něm najdete pravou přítelkyni. A jak je to se svatbou? Byla jste někdy požádána, abyste šla kamarádce za družičku? Myslíte, že někdo chce mít na svatbě někoho hezčího, než je on sám? Nejspíš ne. Svou krásou prostě ukazujete ostatním ženám to, co ony sami nemají a mít by chtěly.

Zaměstnání

V zaměstnání se k pomluvám přidává ještě závist z lepšího pracovního místa, pokud je na něj krásná žena rovnou přijata. Ve většině případů se o ni říká, že se tam dostala přes postel. A jak chcete tuhle pomluvu vyvrátit? Ta je prostě nevyvratitelná. Jiná situace je, pokud je krásná žena vybrána ředitelem na pozici nižší a její přímá nadřízená je žena. To můžete na postup rovnou zapomenout, a i kdybyste se roztrhala a dosahovala těch nejskvělejších pracovních výkonů, nikdy vás nenechá vyniknout a pokud to jen trochu půjde, svěří důvěru někomu úplně jinému.

Vedoucí kroužku

Krásná žena vedoucí sportovní kroužek házené také není zrovna výhra v loterii. Manželky všech malých kluků, které jejich tatínkové na tréninky vodí, se musí pěkně otáčet, aby se tatínkové nezakoukali. Ale i kdyby se nezakoukali, už jen to, že na ni koukají a mohou říkat, že sledují hru, může některé ženy pěkně štvát.

Co se týče mužů, těm se krásné ženy strašně moc líbí, ale spíše si je vybírají jako milenky. Něco nezávazného, něco, co mohou opustit ve chvíli, kdy se začnou cítit nejistí. Muži se totiž krásných žen tak trochu bojí.

Doporučené články