Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Někdo se přemísťuje z místa na místo s batohem na zádech, někdo upřednostňuje nějakou tu tašku přes rameno, aktovku nebo kufřík. To podle toho, na co přesně dotyčný své zavazadlo potřebuje, kam s ním míří a také do jisté míry jaká je jeho profese a společenské postavení. Protože není žádoucí, aby si vysoce postavený úředník nosil svých pár lejster a razítek do práce v krosně či nůši, stejně jako neobstojí horolezec s diplomatkou nebo ocelový muž s něžně vyhlížející kabelkou.
siluety dívek

A když už jsem tu narazil na kabelku, proč u ní ještě chvíli nesetrvat, že? A třeba nejenom u kabelky jediné, protože tohoto druhu zboží je v kamenných obchodech a na internetu k mání vysloveně habaděj.
Víte vy vůbec, jaké kabelky dnes frčí, jaké se nosí?
Přiznávám se, že já jsem to až do této chvíle nevěděl. A na svou omluvu bych rád uvedl, že to není důsledek mého ignorantství, ale prostý fakt, že tomu příroda chtěla, že jsem se narodil jako šestadevadesátiprocentní chlap. A někdo takový – jak známo – kabelky vesměs nenosí.
A já jsem ji sice kdysi nést chtěl, to ale jenom proto, že jsem toužil být galantní; ovšem byl jsem odbyt s tím, že ženy si nosí kabelku zásadně samy a tak mi nebylo kolegyní dopřáno té cti.
Prostě jsem nikdy kabelku nenosil a ani nevlastnil, nesháněl a ani se tudíž nepídil po tom, jaké jsou současné trendy. Vím tak, že ženy nosí kabelky, ale podle čeho si tyto tyto vybírají, to už jsem nikdy nevěděl. Až do této chvíle, kdy jsem byl náležitě poučen.
Pro mladá děvčata, tedy pro ta, jež mne logicky zajímají více než kdokoliv jiný, prý platí, že chtějí mít takovou kabelku, jakou by si jejich matka, onen objekt jejich revolty, nikdy za žádných okolností nepořídila, s jakou by nikdy nevyšla na ulici, za jakou by se styděla.
Taková děvčata prý chtějí mít ve svém šatníku jedině to, co tam jejich matky postrádají, bez ohledu na to, jaké to ve skutečnosti je. Hlavní je se vzepřít a mít něco ‚nepatřičného‘.
blondýna s kabelkou

Což se údajně týká i kabelek. A protože prý matky nemívají ve své výbavě (naprosto logicky) kabelky s třásněmi, prý právě .
Kabelka s třásněmije prý to nejlepší, co lze takové revoltující dospívající dceři darovat, z čeho tato bude nadšená. Protože taková chlupatá kabelka vypadá vážně hrozně. A to je přece právě ono.
To je přesně totéž, jako když jsme my zamlada nosili prodřené džíny. Jaké by si rodiče na sebe nikdy nevzali. Dodnes nechápu, proč vlastně.

Doporučené články