Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Pro většinu je zřejmě termální voda prostředkem, jak dodat z vnějšku pokožce potřebnou vláhu, a to mlžným oparem postřiku za pomoci právě termální vody. Avšak termální voda nabízí mnohem více. Je velmi účinná a prospěšná. Po přečtení článku se zajisté stane součástí nejen vaší kabelky. Bez termální vody už si nebudete schopny den představit. Bude vaším společníkem nejen na cesty do práce, na dovolenou, při sportu apod. A co je velmi pozitivní? Na trhu je velký výběr a za velmi příznivou cenu, tudíž každá z nás, si může tuto unikátní vláhu dopřát.

jezero

Blahodárné vlivy termální vody

  1. Hydratace! – termální voda disponuje schopností udržení vody ve vrstvách pokožky, okamžité poskytnutí nezbytné vláhy vysušené pokožce, a to nejen v letních měsících, ale i v rámci pobytu ve vytopených místnostech v zimním období.


  1. Osvěžení – okamžitý efekt v rámci rozjasnění pokožky, je to jeden z důvodů, proč mít vodu neustále u sebe a kdykoli během dne postřikem osvěžit pleť.


  1. Zklidnění pokožky – okamžitý pomocník nejen v rámci podrážděné pokožky ať už od sluníčka či v případě alergické reakce, ale i v rámci problému s aknózní pletí, zkrátka termální voda se vyjímá s vými hojivými účinky a při všech výše zmíněných problémech dokáže pomoc a ulevit pokožce.


  1. Dočištění pleti – termální voda je osvědčeným rovněž prostředkem pro zvýšení efektu v rámci čištění pleti, po odlíčení je možné pokožku osvěžit postřikem vody.


  1. Další alternativy využití termální vody – nejen pokožka, ale i vlasy potřebují dostatek vláhy, jestliže osvěžíte vlasy aplikací termální vody, budou se mimo jiné i lesknout, termální vodu lze použít i v rámci zředění hustého pleťového krému, kterému tímto dodáte minerály a docílíte lepšího vstřebávání krému, termální voda coby lehká pleťová maska – postačí nastříkat na pleť, nechat působit, dodáte pleti nejen importantní vláhu, ale rovněž dojde k jejímu zjemnění, termální voda coby fixace vašeho denního make-upu – nastříkat vodu na pleť před aplikací make-upu a rovněž i po jeho aplikaci, kromě účinné fixace bude výsledkem i jemný přirozený lesk a svěží efekt.

vodaIdeální pro všechny typy pleti! Suchou hydratuje, podrážděnou a problematickou hojí a citlivou zklidní.

Doporučené články