Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Nové využití ústní vody s listerinem!
Máte-li v koupelně ústní vodu, která obsahuje listerin, máte vyhráno! Tato antiseptická ústní voda se totiž hodí nejen k péči o Vaše zuby a dásně. Kromě svěžího dechu budete mít nyní i nádherné vlasy! Stačí si z ústní vody vytvořit roztok, který použijete k oplachu umytých vlasů. Roztok vytvoříte tak, že k jednomu dílu ústní vody přidáte devět dílů vlažné vody. V okamžiku, kdy budete mít vlasy umyté, tento roztok vetřete do svých kadeří a nechte jej 5-10 minut působit. Poté vlasy ještě jednou důkladně opláchněte. Pokud budete tuto pečující kúru pravidelně svým vlasům dopřávat, nejen že vás nebudou trápit žádné lupy, ale Vaše vlasy budou také nádherně svěže vonět. Pokud nemáte doma ústní vodu, ale zato Vám na balkoně či na zahrádce roste svěže vonící máta, můžete využít ji k péči o Vaše vlasy. Vezměte hrst čerstvé máty, samozřejmě je možné použít i sušenou, dejte ji do misky a zalijte ji takovým množstvím vodky, aby byla celá ponořená. Takto nechte mátu louhovat celý den. Poté vodku slijte a přidávejte do ní po velmi malém množství vodu, dokud se tekutina nezakalí. Vodu přidávejte opravdu po půl lžičkách. Až budete mít umytou hlavu, roztok vetřete do vlasů a nechte jej opět pár minut působit. Skvělou zprávou je, že rozdíl v kvalitě vlasů byste měli pocítit již po druhém užití tohoto roztoku.
červené sandály
Jak zabránit lámavosti nehtů?
Už se k vám doneslo, že švýcarští vědci podávali osobám s lámavými nehty vitamín H (neboli biotin) a že o šest měsíců později byly jejich nehty o 25 procent pevnější a silnější? Pozor, v tomto případě neplatí, že čím větší množství vitaminu H budete konzumovat, tím bude proces rychlejší a vaše nehty pevnější. Pokud si chcete zakoupit výživový doplněk s tímto vitaminem, pak mějte na paměti, že byste denně neměli překročit dávku 750 mg. Většina žen si z časových důvodů velmi oblíbila rychleschnoucí laky. Bohužel těmto ženám ale už nikdo neřekne, že tyto laky obsahují velké množství alkoholu a formaldehydu, takže jsou nehty více namáhány a hlavně vysušovány!
nalíčená bruneta
Tím se pak přirozeně zvyšuje jejich lámavost. Proto raději příště sáhněte po klasickém laku a jste-li v časovém presu, vyzkoušejte trik, který Vaším nehtům nikterak neublíží! Vezměte misku s kostkami ledu a přidejte do misky tolik studené vody, aby byly kostky ponořené. Čerstvě nalakované nehty do této vody ponořte a nechte lak sušit ledem 1 – 2 minuty.

Doporučené články