Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Pokud i vy chcete za pár týdnů omládnout alespoň o 10 let, nemusíte si plánovat návštěvu u plastického chirurga, který by vám buďto napíchal pár injekcí jednoho z nejúčinnějších jedů proti vráskám zvaný botox, nebo by rovnou vzal do ruky skalpel a povadlou kůži by vám jedním dvěma řezy odstranil. Mladistvý vzhled však nutně nemusí být bolestivý a drahý. Čas sice nejde zastavit, ale vám bohatě postačí, když mu podřídíte svůj životní styl, což ve vašem případě bude znamenat vhodně zvolit jídelníček a občas si zacvičit.

Jaké jsou tedy ty snadné triky pro mladistvý vzhled?
I. Pijte vodu, a to nejméně dva litry denně. Díky vodě se bude vaše tělo lépe čistit. Vynechat byste měli slazené a perlivé nápoje.
II. Jezte ovoce a zeleninu, po které budete nejen štíhlí, ale také zdraví.Ovoce a zelenina obsahují mnoho antioxidantů, které prospějí vaší pleti.
III. Jezte ryby, které obsahují omega mastné kyseliny. Ty dobře působí na kardiovaskulární systém.
IV. Jezte probiotika a živé kultury, díky nimž vám bude správně fungovat váš organismus.
V. Jezte obiloviny a celozrnné pečivo, ze kterého získáte důležité minerály pro vaše vlasy a nehty.
VI. Zakažte si alkohol a cigarety, což jsou velcí nepřátelé mladistvého vzhledu, neboť způsobují předčasné stárnutí pleti.
VII. Nezapomínejte na dostatečný spánkový režim, který vám vrátí mládí vlastně zadarmo.

VIII. Cvičte alespoň dvakrát týdně. Když vašemu tělu dopřejete pohyb, nejen že si prodloužíte život, navíc budete ve skvělé fyzické kondici.
IX. Používejte krémy vysokým UV filtrem. Sluneční paprsky velmi urychlují stárnutí pleti. Měli byste se raději držet ve stínu a na slunce byste vůbec neměli chodit přes poledne.
X. Odpočívejte a vyvarujte se stresu, který zaručeně vaše tělo vysílí nejen psychicky, ale také fyzicky.
XI. Smějte se, protože jedině vrásky od úsměvu sluší všem!

Doporučené články