Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Existuje více než stovka různých diet a je pravdou, že málokterá dokáže to, co proteinová. Ale i zde je třeba dodržet nějaké to pravidlo, které nám pomůže změnit život. S redukcí hmotnosti se totiž dostaví nová chuť do života a budeme schopní dělat takové věci, které jsme před tím nechtěli nebo nemohli dělat. Dieta nám nezmění jen přístup k životu, ale především má trvalé výsledky a tak nehrozí jo-jo efekt jako u jiných dietních programů.

Proč tak dobře funguje?

Ono to není nic tak převratného. V první řadě musíme začít konzumovat speciální proteinová jídla, která jsou bohatá na bílkoviny a tělu tak poskytnou plnohodnotnou stravu. Nepociťujeme hlad, spíš naopak úlevu. Těžká jídla klasické stravy nás netíží a tak i trávení probíhá bez větších komplikací. Díky tomu, že člověk nemá hlad, tak nemá ani potřebu pojídat sladké nebo snad vůbec na ně nemá chuť. Ketonová dieta Prodietix nezklame ani svojí širokou nabídkou slaných či sladkých potravin. Přirozeně, že člověk zpočátku neví, co a jak správně funguje, ale na sestavení jídelníčku není nikdy sám, stejně tak jako na správný postup konzumace.výrazně viditelný účinek.jpg
Odkud tělo bere energii, když ne z klasické stravy?
To se zajisté bude líbit každému. Tělo totiž při této dietě čerpá energii z tuků, ne ze svalů, jak si někdo chybně myslí. Navíc díky dostatečnému přísunu bílkovin svalová http://www.stefajir.cz/%3Fq%3Dsvalova-slabost hmota zůstává zachována. Naopak ji můžeme podpořit cvičením, rychlou chůzí, plaváním nebo jiným sportem. Bohužel z běžné stravy ketogenní dietu neposkládáme, ale můžeme se k ní opět vrátit. Ovšem upřímně, kdo by to chtěl. Přece jenom upravený jídelníček s přínosem potravin, které budou bohaté na bílkoviny, bude to nejlepší, co můžeme tělu dopřát a díky tomu se nedostaví jo-jo efekt. A to nejlepší nakonec. Je třeba si dopřát i relaxaci v podobě masáže, wellness pobytu atd. Zkrátka se odměnit za to, jak dobře jsme to zvládli. A mimochodem, jedno ponaučení bychom měli ještě dodržovat. Nezapomínat nikdy na pitný režim. Nejlépe pít vodu, která pomáhá lépe transportovat důležité živiny v těle a tlumí pocit hladu.

Doporučené články