Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Co může být příjemnějšího, než letní grilování s přáteli? Na takovou akci se vždycky všichni těší, neboť na ně čeká příjemné venkovní posezení, zábava s přáteli, a samozřejmě dobré jídlo. Takže když už něco podobného plánujete a chystáte, tak by byla věčná škoda, kdyby vám takovou akci pokazil nečekaný déšť anebo jiný rozmar počasí. Přitom se něco podobného může opravdu snadno přihodit, a pro nikoho by to neznamenalo velké překvapení.
dekorační deštníky
Ptáte se tedy, jak se pro všechny takové situace pojistit? Velice snadno – pořiďte si spolehlivý přístřešek, pod který v případě nutnosti všechno důležité rychle ukryjete. Jestliže tedy nemáte na zahradě krytou terasu, pergolu, pevnou markýzu anebo jiný spolehlivý přístřešek proti dešti, skvěle vám poslouží praktický párty stan, který zastane úplně stejnou roli jako ostatní jmenované přístřešky. Můžete se na něj v nepřízni počasí spolehnout s plnou důvěrou naprosto stejně, jako kdyby šlo o nějakou klasickou zahradní stavbu s pevnými základy. Ochrání vše, co pod něj postavíte, ať už to bude gril, stoly s připraveným jídlem anebo třeba živá kapela. V případě, že si pořídíte opravdu prostorný nůžkový stan, tak pod něj můžete bez potíží přesunout i veškeré vaše hosty. Stan má pevnou hliníkovou konstrukci, jeho stavba není nijak složitá, a přesto je maximálně stabilní i za velkého větru.
grilování klobás
Má kvalitní nepromokavé opláštění, přičemž bočnice můžete podle potřeby odejmout anebo je připevnit, záleží tedy jen na vás, zda stan využijete jako přístřešek proti slunci, proti dešti anebo jako ochranu před větrem – vždy ho můžete snadno uzpůsobit svým aktuálním potřebám. Navíc, jeho stavba i skládání je rychlé a snadné a získáte také praktickou přepravní tašku, takže pokud budete chtít přístřešek využít i jinde na jiném místě, tak je jeho transport maximálně jednoduchý.

Doporučené články