Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Opravdu nezáleží na tom, jestli jste profesionální krejčová nebo si vytváříte své vlastní módní doplňky a oblečení pro sebe či pro své děti a rodinu nebo jestli jste jen starostlivá matka, která občas zašije dětem díru na koleni, přišije chybějící knoflík, vymění pokažený zip nebo si potřebuje upravit velikost podprsenky či jiného druhu prádla či jiného oblečení, v každém z těchto případů se Vám bude jistě hodit naše obrovská nabídka kovové galanterie.

šití

Kovová galanterie souhrn zboží, které nesmí chybět ve výbavě žádné švadlenky, tedy jak už bylo řečeno, jak profesionální, tak amatérské. Jsou to velmi užitečné doplňky a pomocníci, kteří Vám usnadní práci nejen při výrobě kabelek či jiných doplňků, ale hlavně při šití vlastní kolekce oblečení nebo právě při opravách a úpravách různého oblečení. Při šití se vyskytne spousta případů, kdy je kovová galanterie tím nejlepším a někdy i jediným řešením a to nejen z hlediska designu, ale také pohodlí.

Můžeme zmínit hned několik příkladů využití nenápadného zapínaní pomocí háčků, například u kalhot, sukní či třeba u podprsenek. Také knoflíky, druky, patentky či nýtky jsou skvělým řešením zapínání nejen na oblečení, ale také třeba u kabelek, kde se Vám mohou hodit například i karabiny či různé spony a kroužky. Jak tedy vidíte, kovová galanterie má opravdu velkou spoustu využití a je potřeba nejen ve vybavení švadlen a krejčích, ale také v každé domácnosti.

háčky

V naší opravdu široké nabídce najdete v oddělení kovové galanterie obrovský výběr druků, nýtů, patentů, knoflíků, háčků, karabin, cvočků a spousty dalších doplňků a pomocníků, které byste mohli při svém tvoření potřebovat. Neomezujeme se pouze na tyto drobné doplňky k šití, ale najdete u nás také velký výběr sortimentu určenému k dalším druhům ručních prací. Proto neváhejte a přijďte k nám. Jistě i vy si u nás vyberete.

Doporučené články