Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Pokud dotyčný nepotřebuje nic konkrétního, zbytečně si lámete hlavu a ztrácíte čas mnohahodinovým chozením po obchodech, přičemž stejně nakonec skončíte u toho, co všichni. Pravděpodobně zakotvíte u láhve alkoholu a dobré čokoládě.

Jenže v tom je ten problém, protože tohle zřejmě napadne všechny ostatní. Přitom je to tak jednoduché. Jak se říká, nejlepší dárek je ten od srdce, tedy takový, který jste stvořili vy sami pro konkrétní osobu. Možná se děsíte vlastnoruční výroby dárku, ale mezi těmi stovkami možností si určitě vyberete nějakou, která vám bude sedět.

Jaké jsou nejběžnější a nejvděčnější vlastnoruční výrobky, které jsou jednoduché na přípravu a uděláte jimi radost?

1. Jídlo
Oslavence určitě potěší, když si dáte tu práci s výrobou nějakého lahodného pokrmu. Nemusí se hned jednat o komplikovaný patrový dort. Postačí například dobré sušenky, jejichž příprava nezabere příliš času a zvládne je i úplný začátečník. Radost může navíc udělat i obyčejná domácí marmeláda, nebo domácí med.
2. Koláž fotografií
Jestliže je oslavencem váš dobrý přítel a máte spousty společných fotografií, je škoda je nechat zavřené ve fotoalbumu. Zkuste z nich vytvořit koláž, kterou si bude dotyčný moci dát na zeď, a tak si neustále připomínat vaše přátelství.
3. Dekorace do bytu
Vytvořit dekoraci, která se bude hodit do bytu už možná vyžaduje trochu zručnosti, ale s trochou snahy to není až tak složité. Můžete například vzít již existující věc, například vázu či květináč, a ty vlastním způsobem ozdobit různými malovanými ornamenty.
4. Oblečení
Pokud jste zručnější, můžete se oslavenci zavděčit například pletenou šálou. Ti méně zkušení mohou vsadit na batikování, nebo potisk triček, kdy si na čisté tričko necháte natisknout například fotografii, nebo něco, co je pro oslavence charakteristické.

Existuje mnoho a mnoho variací na výše zmíněné nápady a spoustu dalších výrobků, které můžete vlastnoručně stvořit. Záleží jen na vaši fantazii a kreativitě. Nestrachujte se s tím, že váš výrobek nevypadá jako z obchodu. Obdarovaný z něj bude mít určit radost, už jenom proto, že ocení vaši snahu a nápaditost.

Doporučené články