Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

O krásné ženě si většina mužů myslí, že jich má na každém prstu dvacet a řeknou si: „Proč by chtěla chodit zrovna se mnou a proč by mi měla být věrná?“ Víte, jak se krásné ženy seznamují, pokud to nejsou kokety a ženy, které často střídají muže?

Opravdu velmi těžko. Muži je totiž většinou sami neosloví a ony musejí v seznamování tak trochu bojovat a být průbojnější, než většina „šedých myšek“. Na ženu krásnou si troufne jen muž s vysokým sebevědomím. Ale to už pak není muž dobyvatel, který potřebuje ženu získat, aby měl pocit, že to je čistě jeho volba a jeho zásluha.

Muž ji začne podezírat

Pokud se už muž rozhodne s krásnou ženou žít a začít s ní vážný vztah, většinou, pokud nemá zdravé sebevědomí, ji začne podezírat. Nedokáže ji přijmout jaká je. Stále více mu „hlodá“ v jeho hlavě pochybnost,jestli mluví pravdu, jestli byla opravdu u kamarádky, jak mu tvrdí. Muž začne ženě pokládat čím dál tím častěji vtíravější otázky a žena může začít i něco tušit. Pokud se takové podezírání rozjede naplno, nevěstí to nic dobrého.

Důvěřuj, ale prověřuj

Ono se sice říká? „Důvěřuj, ale prověřuj“, nicméně pokud se to začne přehánět, tyhle dvě bytosti spolu žít zřejmě přestanou, anebo se budou neskutečně trápit.

Ono je to s muži obecně mnohem jednodušší. Jejich přemýšlení je jednodušší. Muži nepotřebují nad vztahem příliš přemýšlet. Pokud ženu milují, jsou s ní ve vztahu, dokud je uspokojuje. Krásná žena většinou od mala slýchá, že je krásná. je na tyhle poklony tak nějak zvyklá. Už dopředu předpokládá, že kamkoli přijde, bude se vše točit kolem ní.


Některá to ustojí se ctí, na některé se to ale projeví na jejím egu. Muži pak s tímto typem žen většinou bojují! Někteří muži jsou dokonce ochotni všechna úskalí vydržet jen proto, aby měli po svém boku krásnou ženu. Ideální ale je, aby se dvě bytosti vnímali celé, nejenom krásou, ale také charakterem. Pak teprve mohou být šťastní.

Doporučené články