Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Skvělá zábava nebo radost ze závodění vás bude čekat s úžasnými RC modely aut, které jsou ovládány vysílačkou. Tyto auta jsou vhodná nejen pro dospělé, ale i pro menší děti. Uvidíte, že s nimi zažijete plno radostných chvil.

Pokud si budete pořizovat váš úplně první model, nezoufejte, u každého auta naleznete základní informace, které vás dovedou k té správné volbě právě pro vás.

Nejdůležitější je si ujasnit, za jakým účelem si auto budete pořizovat. Využití je hned několik:
1. hobby
2. zábava
3. rekreační využití
4. závodění

Některé modely koupíte již sestavené, jiné si musíte zkompletovat sami, což i to je pro někoho výbornou zábavou, neboť se pak může chlubit svými kutilskými dovednostmi.

PRO ZAČÁTEČNÍKY
Pro začátečníky nebo menší děti vybírejte raději modely, které nejsou zbytečně rychlé ani drahé. Přesto splní sen každého malého závodníka a užijí si s ním i tak mnoho legrace.

PRO POKROČILÉ
Pro zkušenější uživatele je v nabídce mnoho modelů, se kterými budou spokojeni i ti pokročilí. Takové RC auta již mají rádiový systém s vysokou frekvencí, elektronický regulátor rychlosti, přesnější ovladatelnost a také možnost provozovat více modelů najednou bez vzájemného rušení signálu.

AUTA DO KAŽDÉHO TERÉNU
Velmi populární jsou voděodolné RC modely, u kterých můžete beze strachu projíždět i louže a mokré terény. Novinkou na trhu jsou modely, které se řadí mezi obojživelné – tedy takové, které jezdí po souši nebo dokonce plavou. Jezdit s nimi můžete kdekoliv, po polní cestě, v trávě, i v dalších terénech.

AUTY, BAGRY, NÁKLAĎÁKY, TRAKTORY…
Opravdu široká škála v nabídce RC modelů vám poskytne vybírat nejen z klasických aut a závoďáků, ale také bagrů, náklaďáků, traktorů, letadel a vrtulníků.

NA ZÁVODY
RC auta oblečená do závodní karoserie jsou inspirované legendárními závody, proto je u nich myšleno i na nejmenší detaily, jako je například náhon na všechny čtyři kola, ideální výška, akcelerace, přesné zatáčení a plynulé přidávání plynu. Tichý chod je již jakousi samozřejmostí pro každý model.

Doporučené články