Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM


Není nad to si jednou za čas někam vyjet a odpočinout si od všeho toho ruchu. Chcete si udělat prodloužený víkend nebo dovolenou v některé oblasti Moravy? Pak vyrazte třeba přímo do Mikulova a poznejte místní prostředí, která si velice rychle oblíbíte. Tato oblast je ideální pro milovníky výletů, krásné přírody, cyklistiky, turistiky a dalších aktivit. Strávit tu jeden den rozhodně nestačí, proto je potřeba myslet také na vhodné ubytování. Příjemné ubytování vám nabízí hotel Galant.cz.
V tomto hotelu si budete moci naplno užít příjemný pobyt se vším všudy. Čeká na vás příjemné prostředí a také široká nabídka služeb.

Morava

NABÍDKA SLUŽEB:
Během vašeho pobytu v Mikulově si mimo jiného můžete také užívat nabízených wellness služeb. Osvěžit a zaplavat si můžete v bazénu a příjemnou relaxaci ve vířivce na střešní terase s nádherným výhledem, uvolnit se můžete v některé ze saun v saunovém světě, v perličkových koupelích nebo v privátních zážitkových koupelích. Nechybí ani možnost kosmetických procedur, masáží, pedikúry, zábalů a dalších podobných procedur, díky kterým můžete z vašeho pobytu odjíždět nejen odpočatější, ale také o něco krásnější. Pokud tedy vyhledáváte podobné wellness služby, pak si můžete vybrat třeba některý z pobytových balíčků zaměřených právě na wellness.
Ubytovat se můžete v některém ze tří typů pokojů, a sice standard, deluxe, nebo v rodinném pokoji.

zámek Mikulov

Pobyt pro milovníky vína i piva
Ať už jste si oblíbili více zlatavý mok nebo některé z odrůd vína, i tady si přijdete v obojím případě na své. Ochutnat výtečná piva nebo vína totiž můžete v pivovaru a vinném sklípku. Samozřejmostí je také restaurace, kde se můžete občerstvit během celého dne.
Díky širokým nabídkám služeb vám tak během vašeho pobytu v hotelu Galant v Mikulově nebude určitě nic chybět a užijete si tu příjemně strávené dny.

Doporučené články