Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Blíží se léto a vy jistě netoužíte více po ničem jiném, než po koupání v teplém, azurovém moři. Po oblázkové pláži, kde si dokonale odpočinete od všech celoročních starostí. Po komfortním ubytování a příjemných večerních procházkách. A to vše se dá jednoduše shrnout – vy zkrátka toužíte po dovolené v Chorvatsku!

loď na moři

Žádná jiná zahraniční destinace vám nenabídne tolik skvělých zážitků za tak příznivou cenu! V Chorvatsku se můžete levně ubytovat, můžete se zde levně najít, a můžete se tam i zpět levně dopravit. Tomu se říká plán na dokonalou letní dovolenou.

Ovšem pozor, přestože je dovolená v Chorvatsku cenově maximálně příznivá, tak to ani trochu neznamená, že by v něčem ztrácela na své dokonalosti, a právě to je na tom to nejlepší. Budete se zde mít jako v ráji a nebude vás to stát mnoho peněz.

Jen si vezměte například takovou dopravu do Chorvatska. Můžete se zde dostat hned několika různými způsoby, ale pokud vám záleží na příznivé ceně a komfortním cestování zároveň, tak expresní autobus do Chorvatska pro vás bude trefou do černého.

vodní pták

Stačí, když v Praze nastoupíte do pohodlného, klimatizovaného vozu s plně polohovatelnými sedaly a příjemným personálem na palubě. Ve voze najdete jak toaletu, tak minibar i spoustu zábavy v podobě velkých LCD displejů, wifi připojení i USB zásuvek. Můžete být tedy online a v obraze, ať už jste kdekoli. Samozřejmostí je i sledování autobusů GPS, tedy kdykoli budete znát jeho přesnou polohu a předpokládaný čas příjezdu. A pak už stačí jen vystoupit ve vámi zvoleném letovisku, vozy zastavují ve všech letoviscích v jižní Dalmácii, nebudete tedy muset složitě řešit žádný jiný způsob dopravy. A tak, jako se dostanete na místo, stejně snadno se dostanete i zpět, ke zpáteční jízdence navíc získáte výhodnou slevu!

Neváhejte, a nechte se okouzlit krásou chorvatského pobřeží, protože se to vyplatí!

Doporučené články