Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Scrapbook
Scrapbook je výrobek tvořený vlastní kreativnosti, je to činnost k tvoření vlastních fotoalb, dárku, diářů, přáníček nebo svatební oznámení – které si tvoříme sami. Je to ukázka kreativního přemýšlení, je to oblíbená činnost i zábava pro nás, je určena pro každou věkovou kategorii. Scrapbook potěší každého komu je určený, ať to jsou rodinný příslušníci nebo náš životní partner, potěší i jako dárek pro přátele. Scrapbook pochází z Anglie a jeho význam slov v překladu znamená ústřižková kniha nebo kniha z ústřižku. Scrapbooking můžeme považovat za výtvarnou techniku. U nás není nejběžnější jako ve světě proto pomůcky na scrapbooking jsou velice drahé a málo dostupné. Tipy na správný scrapbooking je mnoho a záleží také na vás, jak si budete své stránky chtít nebo ozdobit sami.
kytičkovaný papír
Co budeme potřebovat
Bez čeho se rozhodne ve výrobě Scrapbooking neobejdete je určitě lepidlo a nůžky.
Pak už je jen na Vás jaké doplňky si použijete. Na Scrapbook můžete použít – barevný papír, flitry, samolepící dekorace, ústřižky z novin, mušle, kamínky, korálky, knoflíky, usušené květy, různé pastelky, fixy, látky a další vymoženosti, které jdou zakoupit asi v každém papírnictví. Záleží také, na co Scrapbook bude použit – na svatební oznámení nebo fotoalbum do své rodiny.
staré fotografie
Návod
Opět záleží, co budete dělat, jestli pouhé přáníčko nebo fotoalbum. Pro fotoalbum budete dle svého výběru potřebovat fotky dle vlastního výběru, je na Vás jakou velikost formátu fotek si zvolíte, pro začátečníky a je lepší si zvolit ten nejmenší, bude se Vám stín lépe pracovat. Někteří si zakoupí už dekorační album nebo si můžete přímo vytvořit své vlastní. Zakoupíte si blok sešit nebo diář a už svoji nápaditosti tvoříte Scrapbook. Fotky si nalepíte do bloku a pastelkou nebo útržkem budete lepit a lepit a dekoračně zdobit. Album pak doplníte různými popisky a Scrapbook bude na světě.

Doporučené články