Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Chystáte se na nějakou společenskou událost? V tom případě je jasné, že pátráte po vhodných společenských šatech, ve kterých si u dané příležitosti nejen neuděláte ostudu, ale především v nich zazáříte. Ať už se chystáte na ples, do divadla anebo třeba na věneček do tanečních, je jasné, že to, co budete mít na sobě, bude hrát v takovém případě prim.

šatičky

Jak postupovat při výběru těch pravých šatů pro vás?
V první řadě si ujasněte, zda existuje nějaké oficiální doporučení, co byste při takové příležitosti měla mít na sobě. Takzvaný dress code už není žádnou výjimkou a můžete ho očekávat u všech významnějších akcí. Může se tedy stát, že se budete muset poohlédnout po šatech určité barvy, střihu anebo minimálně konkrétní délky, která bude odpovídat významu akce. Nicméně ať už to bude jakkoli, tak platí, že do opery a na ples byste vždy měla vyrazit v dlouhých šatech, na události jako je věneček či maturitní ples lze využít i šaty s délkou ke kolenům.
Je třeba následovat aktuální trendy?
Záleží jen na vás, jak moc chcete při dané společenské příležitosti zazářit. Pokud chcete udělat ten nejlepší dojem a víte, že se o konkrétní model, jaký máte na sobě, budou všichni zajímat, pak byste měla vědět, co se aktuálně nosí, abyste nebyla úplně mimo. Nicméně mnohem důležitější je, aby vám zvolené šaty dokonale padly, což znamená, že musí být na míru vašim vlastním proporcím. Nikde na vás nesmí nic zbytečně přebývat ani chybět, nedostatky skryjte, přednosti vyzvedněte. A nezapomeňte na to, že nejde pouze o střih, ale také o zvolenou barvu.

modré šaty

Musíte si šaty nechat ušít na míru?
Takové pravidlo neexistuje. Ovšem každá žena, která chce udělat ten nejlepší dojem, a navíc se nachází na významné společenské akci, by o něčem takovém jistě měla uvažovat. Nicméně krásné šaty si můžete i půjčit v půjčovně společenských šatů Praha. Tato varianta vás samozřejmě vyjde mnohem levněji.

Doporučené články