Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Rodina je to nejdůležitější na celém světě. Vzájemná podpora, pochopení, a především neutuchající láska k druhému. Doma je tam, kde se cítíme bezpečně, kde je rodina. Není nic krásnějšího než uchovat si vzpomínky na dobu, kdy byly děti malé, batolily se po podlaze nebo poprvé otevřely oči. Všechny tyto nenahraditelné momenty je dobré si střežit, a proto je tu pro vás fotograf Zlín Kateřina Svobodová.
Právě zde se snoubí láska, rodina a spousta zkušeností. Díky jedinečnému přístupu se z vašich vzpomínek stanou skutečné a hmatatelné příběhy. Připomínat si je pak můžete každý den. Ať už čekáte miminko a nemůžete se dočkat, až ho poprvé pochováte, nebo se váš malý zázrak už pomalu staví na nožky, tyto chvíle jsou nenahraditelné a zachytit vám je pomůže právě fotografka Kateřina Svobodová.Muž držící fotoaparát
Zachytit své rostoucí bříško můžete díky balíčku, který obsahuje 10 fotografií pořízených v ateliéru. Součástí je také úprava vizáže a zapůjčení ideálních šatů, ve kterých si jistě budete připadat jako opravdová bohyně.
Své čerstvé miminko je možné nechat vyfotit na 12 snímků s pomocí spousty rekvizit, taktéž v ateliéru. Tištěné fotografie ve formátu 15×23 pak dostanete dárkově zabalené. Skvělý způsob, jak tyto nádherné okamžiky prožít znovu.
První dva dny po narození miminka je možné nechat si formou reportážních snímků uchovat pocity štěstí přímo v prostředí porodnice.
Chcete-li vzpomínky uchovat ve fotoknize, máte skvělou možnost! Součástí je 20 fotografií, profesionální úprava, líčení i zapůjčení šatů.Nožičky novorozence
Přemýšlíte nad ideálním dárkem pro prarodiče? Využijte mini focení, ideální pro děti do 8 let. Během třiceti minut je možno s pomocí sezónních rekvizit, oblečků a doplňků vytvořit pět, zcela dokonalých fotografií vašich ratolestí.
Na stránkách najdete spoustu užitečných informací, včetně kontaktu a možnosti rezervace. Dopřejte sobě a své rodině nádherný dárek.

Doporučené články