Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM


Laboratorní myšky mohou sice leckomu připadat roztomilé, a jsou mezi námi i ti, kteří si dokážou ochotně hrát i s jinými podobnými tvory, ale to nemění nic na tom, že když někde narazíme na jejich volně žijící ‚příbuzné‘, spíše se těchto straníme, vyhýbáme se jim velkým obloukem a někdy před nimi třeba i za vyděšeného jekotu prcháme.

Tato situace není zapříčiněná tím, že by se jednalo o na první pohled nebezpečné dravce, kteří by nás mohli napadnout a citelně nám uškodit, ale tím, že jsou nám tito nepříjemní a někdy i přímo nebezpeční jinak. Jak se totiž už dávno všeobecně ví, mohou být takoví hlodavci přenašeči mnoha nemocí, včetně těch skutečně nebezpečných, a to už je něco, po čem my rozumně uvažující lidé určitě netoužíme.

černá krysa

Ovšem hlodavci na tuto naši averzi nedbají. A klidně se usídlují i v těsné blízkosti našich příbytků. Zabydlí se u popelnic či v kanálech, kde mají příznivé životní podmínky, včetně dostatku potravy, ale klidně se promenují i po našich ulicích a nejednou se bezostyšně vetřou i do našich domovů.

A co v takové chvíli můžeme my lidé udělat? Můžeme třeba po bytě naklást pastičky a doufat, že se nám podaří ony nezvané hosty vybít. Jenže to je bohužel pouze utopie, protože se právě takoví hlodavci úspěšně množí a namísto těch ulovených k nám míří další a další. Učiněný boj s větrnými mlýny.

černobílá myš

Je tedy nezbytné vyhledat odborníky, kteří nám pomohou se těchto tvorů zbavit. A těmi pravými mezi nimi jsou specialisté z oboru deratizace Praha Praha – deratizační služby. Ti totiž daleko lépe než my laikové vědí, jak na ony hlodavce vyzrát, vědí i to, jak je hubit, i to, jak najít cestičky, kterými k nám míří, a zamezit jejich dalším vstupům.

A je dobře na tyto odborníky vsadit. Protože žít ve společnosti hlodavců není nic příjemného. Jak vám potvrdí každý, kdo už měl někdy tu čest.

Doporučené články