Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Je dlouholetou a stále ctěnou tradicí dávat ženám při nejrůznějších příležitostech květiny. Ukazujeme tím jak svou náklonnost, tak i to, že své city myslíme skutečně vážně. A ač je obvykle preferované, aby muž předal kytici ženě osobně, není to vždy z mnoha nejrůznějších důvodů možné. I proto se využívají nejrůznější doručovací služby, jako je například rozvoz květin Třebíč, kterou provozuje místní pobočka sítě květinářství.

kytice tulipánů na prodej

Avšak ať už zvolíme jakýkoliv způsob doručení, není důležité jen to, že předáme kytici. Stejně důležité je i to, jak kytice vypadá a z jakých květin se skládá. Zde samozřejmě částečně záleží na vkusu dané osoby, avšak přesto jsou zde druhy, které jsou pro tento účel mimořádně oblíbené.

Tím asi nejklasičtějším, pokud chceme vyjádřit romantické úmysly, jsou růže. Ty najdeme v mnoha rozličných barvách, od klasické červené či bílé po nabarvené modré. V tomto případě je vhodné zvolit takovou barvu, která bude odrážet naše úmysly. Červená značí romantiku, zatímco například žlutou můžete dát i kamarádce.

Dalším oblíbeným druhem jsou pak tulipány. Ty se dávají tehdy, pokud k dané osobě cítíte jiný než romantický vztah. Může se jednat o lásku rodičovskou, sourozeneckou, ale i o pouhé přátelství. Podobně jako růže se i tulipány vyskytují v mnoha barevných variantách, od těch klasických, přirozených barev, až po ty nabarvené.

Celkem oblíbené jsou i narcisky. Ty jsou tak napůl cesty mezi růžemi a tulipány, co se vyjádření citů týče. Jejich barevná škála není tak velká, neboť nejsou tak populární, a tak se květinářstvím nevyplatí objednávat je v takovém množství. Což samozřejmě znamená, že se ani pěstitelům nevyplatí například barvení.

holčička s bílou kyticí

Další druhy, jako jsou například hyacinty, jsou používány jako doplňkové. To znamená, že jsou kombinovány s jinými, výraznějšími druhy, aby dotvořily žádaný obraz.

Ať tak či tak, nakonec záleží vždy na preferencích zákazníka. Mějte však na paměti, že klasikou jen málokdy něco zkazíte.

Doporučené články