Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Pořádáte rodinnou akci, oficiální událost pro byznys partnery nebo oslavu pro vícero hostů a chtěli byste danou věc trochu zpestřit magií a čarodějným uměním? Tak poté nemusíte chodit daleko, protože přesně pro vás je tu kouzelník Praha, který udělá z jakékoliv vaší oslavy v tomto nádherném českém hlavním městě nezapomenutelnou událost, na kterou budou všichni zúčastnění dlouho vzpomínat.
pražská historická knihovna
Praha není jenom jedno z nejkrásnějších měst Evropy, ale je také historickým centrem, kde se v minulosti střetávali a shromažďovali nejrůznější umělci, alchymisté a mágové ze středověké Evropy, právě během vlády Rudolfa II. Habsburského, který měl obzvláště rád nejrůznější magická čísla, magii jako takovou a alchymii. Praha se tak stala srdcem této tajemné stránky lidské historie, určitě si vzpomeneme na židovského rabína a jeho golema, nebo alchymistické čarování a pokusy proměnit rtuť ve zlato nebo tajemné rituály, které se děly v temných pražských uličkách. Vy můžete nyní oživit trochu této dávno zapomenuté magie minulosti a přinést ji na vaši oslavu, ať už se jedná o narozeniny, svatbu nebo dětskou oslavu. Praha je jako stvořená právě pro kouzelnická představení, kterých není nikdy dost.

Ovšem teď se objevuje problém – jak vybrat toho správného kouzelníka? No ideálně by to měl být profesionální kouzelník, který se tím živí, má spoustu referencí a skvělých klientů, kteří si jeho služby nemohou vynachválit. Měl by to být kouzelník v tom pravém slova smyslu, tedy měl by mít široký repertoár kouzel, která dokáže zařídit, připravit si nebo představit na vaší události. Také by to měl být i skvělý moderátor a showman, protože o tom je podstatná část kouzlení.sochy na Karlově mostu v Praze

Díky mnoha letem zkušeností jsem přesně ten kouzelník, kterého na svou oslavu hledáte. Dokáží si připravit kouzla jak pro ty nejmenší, tak pro dospělé obecenstvo, jsem schopen přizpůsobit své vystoupení vašim specifickým požadavkům. Vše je jenom o domluvě. Podívejte se na ohlasy mých zákazníků nebo mi rovnou zavolejte.

Doporučené články