Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Udržet čistou domácnost není vůbec jednoduché. I přesto, že čas od času provedete takzvaný generální úklid, najdou se i místa, která potřebují mnohem pečlivější údržbu a jedním z nich je právě koberec. Pokud jich máte doma několik, je nezbytné poskytnout jim hloubkové čištění, které jich zbaví nejen špíny, ale i prachu a baktérií.
Čištění koberců Prahaod firmy Wismont vám nabídne služby, které byste odmítnout neměli. Postarají se o důkladné čištění vláken koberce do hloubky, vrátí mu jeho barvu a odstraní veškeré fleky, které jeho vzhled kazí.koberec v obýváku.jpg

Úklid zahrnuje i péči o koberce

Uklidit váš domov můžete povrchově nebo naopak do posledního detailu. Po letech si každý koberec, který v domácnosti máte zaslouží, abyste mu věnovali větší pozornost, než ho jenom vysávali. Firma Wismont provede ve vašem domově důkladné odstranění skvrn jakékoliv podoby, které se na něm nacházejí a rovněž ho zbaví všech virů a bakterií, které se v něm drží.

  • Objednání tyto služby bude mít tedy pozitivní dopad i na vaše zdraví.

Mytí pomocí speciálního přístroje

Pouze svépomocí nedosáhnete takového výsledku, abyste byli s čistotou vašich koberců naprosto spokojeni. Je potřeba zaútočit na špínu, která se na nich nachází do hloubky, a to se vám povede pouze díky profesionální technice suchého mytí.
Tým odborníků pracuje s účinnými přístroji a na konci čištění dodají příjemnou vůni vašemu domovu díky použití textilního osvěžovače, který vás zbaví i nepříjemného zápachu v domácnosti.černý koberec.jpg

Jednoduchá objednávka z pohodlí domova

Pokud se rozhodnete objednat si tuto službu i k vám domů, rozhodně nebudete litovat, protože váš domov se najednou oživí a krásně provoní. Objednávku můžete dokonce provést přes internet a bez toho, abyste někam chodili. Stačí vyplnit základní údaje o stavu vašeho koberce a rovněž zadat i kontakt na vás samotných a čekat na to, jak se ve vašem domově budou dít zázraky.

Doporučené články