Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Možná že jste si již i vy všimli, že nás každý den ovlivňují některá loga a to opravdu ve velkém množství. Možná už i vám se někdy stalo, že jste byli pevně rozhodnutí, že si zajdete do nějaké dobré indické restaurace na nějaký ten výborný oběd a najednou jste uviděli logo KFC a do indické restaurace jste ani nedošli. Čím to nejspíše bude?

město Brno

Aniž bychom si to přáli, každý den jsme reklamou opravdu velmi ovlivňování a to aniž bychom to sami vnímali. Někdy jsou reklamy až takové, že člověka dokáží přesvědčit o tom, že pokud ještě nevlastní tento výrobek, pak je neschopné individuum. Jestli je něco, co v našich životech začalo hrát velkou roli, pak jsou to značky. Ovlivňují nás dokonce více, než si sami dokážeme představit. Své by o tom mohli vyprávět například řidiči, kteří ještě řídili Škodu 100 MB.

Logo ale není pouze jen nějakým klikyhákem na igelitové tašce, jak by si mohli někteří myslet.

Kdybychom se zamysleli nad definicí loga, dalo by se říct, že se jedná o symbol, který nějakým způsobem prezentuje danou společnost či jednotlivce. Existuje jich navíc v dnešní době opravdu mnoho. Doprovází nás navíc na každém kroku. Stačí se jen podívat kolem sebe, až příště půjdete někam do města. Sami se tomu budete určitě až divit.

Pokud bychom si vzali například značku Phillips a malinko zapátrali, zjistili bychom, že právě tato značka byla poprvé použita na obaly určené na elektronky.
ukázka loga

Existuje dokonce i mnoho mýtů, které se pohybují kolem loga Apple. Říká se, že na původním logu se nachází Isaac Newton, který sedí pod jabloní a nad ním visí jablko. Tohle logo bylo následně upraveno na nakousnuté jablko, které můžeme vidět dnes. A právě o něm koluje spousta mýtů. Okolnosti jeho založení jsou ale prosté.

Každá značka či logo, chcete – li, která ať už se nachází na billboardu nebo na obalu, má svou poutavou historii, kterou dokáže zaujmou každého, kdo jí naslouchá.

Vytvořit si takové logo si můžete v dnešní době nechat i vy. Stačí jen využít možnosti tvorba loga Brno.

Doporučené články