Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Kdopak by dnes takový přehrávač neměl. Ano, je již na ústupu, jeho sláva pohasíná, protože je to věc navíc pro každého, kdo má mobilní telefon. Tedy takový, který umí mp3 přehrát a pochopitelně předtím i uložit. Což jsou tuším všechny.

Jenže, jak známo, člověk je hračička a chce si občas zahrát hru. Tedy pokud možno hrát stále. Což o to, mobil to umožní, ale to už většinou znamená ztrátu energie a nošení nabíječky. Proto si ti mazanější pustí muziku z mini přehrávače a energii v mobilu tím šetří. Jó, taková věcička se hodí.
mp3 přehrávač

Ale, má své ale. Je to asi jediný zápor, protože kladů má hodně. Nic neváží, tedy skoro nic, je laciný, takže jeho ztráta nebolí, dá se dobře ukrýt a má dlouhou výdrž. Jenže.

Pokud si pořídíte „strojek“ alespoň s mini displejem, jste na tom ještě dobře, protože vidíte, kde se pohybujete. Dokonce uvidíte i název skladby, pokud ji tedy máte popsanou, tedy přesně, pokud máte skladby v mp3řádně otagovány. Což je při hledání jistě velmi potřebné, a tudíž i velmi dobré. Skladby lze přeskakovat, vracet a dělat s nimi cokoli jiného.

Koupíte-li si ovšem mini přehrávač jen v podobě klipsu, jste nahraní. Tedy, ehm, ne jaksi na tom klipsu, ale všeobecně. Neb zde najít jednotlivou skladbu je téměř nemožné. Ne, že by nešlo skladby přeskakovat, to ano, ale musíte si pamatovat pořadí. To se nezdá těžké při dvaceti písničkách. Máte-li jich tam tisícovku, je to kapánek složitější.
ipod nano

Bohužel na to nefunguje žádný trik. Bez mini displeje si prostě musíte polohu skladby zapamatovat, nebo svěřit vše náhodě a počkat si, až přijde na řadu.

V každém případě výhody jednoznačně převažují, a pokud skladby hledat nepotřebujete, tak si mini přehrávač samozřejmě pořiďte. Za to malinké nepohodlí při manipulaci se skladbami či celými uloženými CD to jistě stojí. Ostatně, ještě si tím vlastně procvičíte svou paměť.

Doporučené články