Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Letošní způsob léta se stejně jako ten loňský dá charakterizovat slovy klasika jako poněkud nešťastný. Co si budeme, povídat, že? Dnes stejně jako před rokem nejednou nemůžeme cestovat do ciziny, a pokud snad ano, provází to tak dlouhá řada restrikcí, omezení a povinností, že se k tomu prostě leckdo z nás neodhodlá. A tak je tu čas dovolených, které si mnozí z nás prostě nemohou náležitě užít. Sedí doma mezi čtyřmi stěnami a nemají pomalu kam jít a co tam zažít.

Ale určitá část naší společnosti je na tom přece jenom lépe. Jsou mezi námi i šťastlivci, kteří si mohou léto (a nejen léto) dokonale užít, kterým navzdory všem problémům nehrozí, že by to nestálo za nic. A k těmto patří nesporně majitelé vlastních rekreačních objektů.

sto randů

Kdo má chatu, chalupu nebo podobný rekreační objekt, může bez problémů vyrazit aspoň tam. A náležitě si to tam užije.

A co ti, kteří by takovou rekreační nemovitost také rádi měli, ale prostě ji nemají? Ti si ji přece mohou také postavit nebo koupit. A že na to tito nemají peníze? Rovněž žádný problém. Ti si přece mohou na pořízení něčeho takového půjčit. Existuje totiž třeba hypotéka na rekreační objekt, a díky té už si něco podobného pořídili mnozí z nás.

ukrajinské peníze

Jak je u hypoték všeobecně známo, stačí tu vlastně jenom mít na splácení a zaručit se za toto splácení zástavou nějaké nemovitosti, a pak už není problém peníze získat. Za výhodných podmínek, co se úroků, délky splácení a výše splátek týká. Člověku tu půjčí třeba až sedmdesát procent odhadní ceny zastavené nemovitosti na třicet let splácení, a to by bylo, aby se za takové peníze nesehnal nějaký ten ideální rekreační objekt! Něco, kde si bude moci člověk oddechnout bez ohledu na rozmary naší politické reprezentace, koronaviru či jiných okolností.

A mít takový rekreační objekt je skvělé. Protože je tu tento pro svého majitele kdykoliv a poskytne mu vítanou změnu v šedi života.

Doporučené články