Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Bylo by jistě skvělé, kdyby soukromník mohl rozjet svou živnost a už od prvních dní byl v černých číslech. Jenže tak to bohužel ve většině případů nechodí. Protože zřízení firmy, její vybavení vším potřebným, dodávky materiálu a podobně stojí nemálo peněz a onen podnikatel do toho všeho investuje své prostředky s vědomím, že se mu tyto vrátí teprve později. A někdy nemá svých peněz dost a použije k témuž účelu i peníze půjčené. A pak se nejednou něco zadrhne a to, co bylo do podniku vloženo, se tak jaksi ne a ne vrátit.

koruny

A problém je na světě. Protože má-li zůstat firma v provozu, má-li mít zaměstnance a vše, co je pro její další fungování nezbytně zapotřebí, jsou peníze nezbytně nutné. Ovšem když je šéf a majitel v jedné osobě nemá?

Jít v takové chvíli do banky a žádat o půjčku je v nejlepším případě na dlouhé lokte. Protože tam se budou člověku vrtat v soukromí, posuzovat jeho příjmy a další aktiva, šťourat se v jeho minulosti. A nakonec dost možná nedají ani korunu.

A takový podnikatel tak může být rád, že tu máme i nebankovní sektor s jeho produktem zvaným hypotéka bez registru. Což je finanční produkt, díky němuž se dostane podnikatel k potřebným financím vcelku snadno, jistě a rychle. Klidně i do čtyřiadvaceti hodin od přiklepnutí tohoto úvěru, ale je-li to potřeba, i rychleji.

K tomu, aby tu člověk slavil úspěch, není zapotřebí mnoho. Stačí vlastně pouze vlastnictví vhodné nemovitosti, jíž by se takový žadatel za půjčení peněz zaručil, a po jejím ocenění už nic nebrání tomu, aby získal prostředky až ve výši sedmdesáti procent hodnoty takové nemovitosti, od padesáti tisíc klidně až do sta milionů, se splatností klidně až čtyřicet let, jež logicky obnáší nízké splátky.

karta

Tento typ úvěru je prostě pro podnikatele ideální. Protože ho lze použít na cokoliv, co s jeho podnikáním souvisí, klidně i na zaplacení jiných dluhů či exekucí, nikoho nezajímají registry dlužníků ani jiné věci, na nichž mnozí pohoří v klasických bankách.

Každý získá to, co potřebuje. Bez nutnosti platit něco předem, bez skrytých poplatků, bez dělání drahot. A co si přát víc, že?

Doporučené články