Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Podle statistik se udává, že v naší zemi je zadlužený již i malý človíček, který prakticky o tom životě nic neví. I když jsou mezi námi skutečně zodpovědní lidí, kteří splácí svůj dluh, tak se i zároveň vyskytují ti, kteří si zase z toho tak moc nedělají a ke svým závazkům až tak zodpovědně nepřistupují. Bohužel díky tomu vznikají mnohé rozepře i na rodinné půdě, natož mezi samotným dlužníkem a tím, kdo mu zapůjčil finanční obnos. Každý úvěr nebo půjčka by se měla pořádně zvážit a přehodnotit, zdali je skutečně nutností je uzavírat. Nemá rozhodně cenu investovat do drahé dovolené, přepychového oblečení, posledního modelu telefonu a podobně. Investice se vyplatí do nemovitosti, automobilu, rekonstrukce, která přinese úsporu nebo ochranu, kdy je třeba vyměnit střechu nebo kotel a podobně.
létající dolarovky

Smlouva se nesmí nikdy podceňovat

Když se rozhodneme obrátit na nějakou společnost, která bude ochotna s námi uzavřít smlouvu, tak bychom měli být ještě ostražití před jejím podpisem. V první řadě by měla obsahovat všechny údaje o obou stranách, výše půjčeného obnosu a podmínky s jeho splácením. Důležité je ale i to, kolik budeme splácet, jaká je vlastně úroková míra, také se jí běžně říká úroková sazba. To stejně zajímá každého nejvíce, protože je to vlastně shrnutí, o kolik danou částku přeplatíme. Předně udává v procentech navýšení za domluvené období, nejčastěji se uvádí roční. To je jeden ze základních parametrů všude i u nebankovních společností, například https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/aktuality/urokova-mira/. Rozdíly rozhodně budou u každé společnosti.
kalkulačka na papírech

Úroková sazba může být podmíněna dalšími produkty:

Uzavření pojištění, to je především ohledně nemovitosti, kterou jsme zastavili, a je zcela v pořádku. Kdyby se cokoliv přihodilo, tak je jistota, že by pojišťovna alespoň nějakou částku vyplatila.

Životní pojištění je také velmi dobré. Nikdo bohužel nemůže vědět, co ho v životě čeká. Životní pojištění se dnes běžně uzavírá i jako pojistka, že nejbližším pak bude vyplacena nějaká finanční částka, kdyby náhodou došlo k úmrtí.

Pojištění schopnosti splácet je také vcelku příznivé. V dnešní době totiž nemáme ani jistotu, že zaměstnavatel nezkrachuje a my následně třeba ani nedostaneme výplatu atd.

Toto vše je na ochranu a v podstatě je to prospěšné v případě nepříznivých podmínek, které mohou překvapit prakticky kohokoliv.

Doporučené články