Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Především nemá cenu něco dělat přes naše přesvědčení. Každému vyhovuje jiný druh pohybu a sportu. Někdo rád plave, jiný zase běhá a ani chůze o hůlkách není špatná, stejně tak jako jízda na kole nebo koloběžce. Zkrátka i sebemenší pohyb se počítá. Je pravdou, že k některému druhu sportu zase tak moc nepotřebujeme, jen je třeba se správně obléct nebo obout. Jako například běh a chůze. To zvládne skutečně každý. Je pravdou, že třeba ve dvou se to lépe provádí, ale i samotnému člověku běh prospěje. Je to vlastně takové pročištění hlavy na čerstvém vzduchu.

tričko

Jak začít?

  • V první řadě se nesrovnávat s nikým a vůbec ne s tím, kdo běhá pravidelně. Ten kdo začíná, to nebude mít zrovna jednoduché, protože v první řadě musí pracovat sám se sebou. Srovnávání může skutečně běh předčasně ukončit.
  • Boty jsou základ, a proto bychom měli navštívit vhodnou prodejnu a vybrat si speciálně obuv na běhání. Nemusí to být výstřelek poslední módy a ani nejdražší model, hlavně aby splnily svoji podstatu. Stejné je to i s funkčním prádlem, které se mimochodem nikdy neztratí, i když se zrovna sportovat nebude. Zásoba triček, tílek, mikin a dalších produktů se hodí vždycky a je i bohatý výběr všech těchto základních sortimentů, například https://www.c-store.cz/, kde se dá snad nakoupit pro celou rodinku.
  • Rozhodně nikdy nezapomenout na správný pitný režim, doplňovat tekutinu je opravdu hodně důležité.
  • Je možné, že se u někoho může projevit i ostré píchání v boku. Není to žádná tragédie, ačkoliv je to velmi nepříjemné. Na druhou stranu, jsme se právě dozvěděli od svého těla, že jestli chceme pokračovat v tomto duchu a běhat, tak rozhodně musíme správně dýchat. Právě tyto bolesti jsou projevem špatného dýchání. Je třeba se zklidnit, zhluboka a pomalu se nadechnout do břicha a rychleji vydechnout. Bolest povolí a my můžeme pokračovat. Tudíž dýchání je další důležitý krok.

tričko na běh
Zapojit do běhu můžeme klidně celou rodinu, ačkoliv malé děti si raději vyjedou na tříkolce nebo kole. A ani pes nemusí zůstávat doma, také se rád s vámi proběhne.

Doporučené články