Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Není žádným tajemstvím, že někdy závidíme ostatním lidem jejich až přímo do okonalý vzhled. Na co se nejvíce zaměřujeme je nejen jejich úsměv, který všem okolo dodává energii, ale především na to, co ho dělá opravdu kouzelným. Jsou to zuby, které už zdaleka září tak, jako by jich vlastnila hollywoodská hvězda.
A samozřejmě si nesmírně přejeme to, mít zuby ve stejně bezchybném stavu jako oni.

bělení zubů

Bělení zubů jako cesta k vysněnému úsměvu

V současnosti není problém přijít ke krásnějšímu odstínu zubů díky tomu, že navštívíme stomatologickou kliniku, která nám ho dopřeje. Bělení zubů Liberec se zaměřuje na to, aby vaše zuby dosáhly světlejšího odstínu a celá procedura byla pro váš chrup – pokud možno nejšetrnější.
Nemyslete si však, že pokud si budete celý život umývat zuby pravidelně a pečlivě, automaticky budou zářivě bílé. V mnoha ohledech ovlivňuje jejich odstín převážně dědičnost, tím pádem může být váš chrup zdravý, ovšem na oko už ne tolik přitažlivý.
Z toho důvodu se neváhejte dopracovat k bílému úsměvu pomoci tolik oblíbené a účinné techniky, díky které se už nebudete muset stydět – usmát se.

Dvě techniky, ze kterých můžete vybírat

V případě, že neodoláte tomu, mít váš chrup značně světlejší a atraktivnější, máte hned dvě možnosti, jak s procedurou začít.

  1. Tou první je ordinační bělení, které probíhá za pomoci bělící lampy a použití speciálního gelu. Zvolit si můžete rovněž i odstín, který by odpovídal vašim představám. Jedná se o proceduru, která trvá pár minut, takže nemějte obavy z toho, že byste strávili u zubaře několik hodin v týdnu.
  2. Druhá technika spočívá v tom, že si speciální gel budete nanášet doma sami do nosiče, který budete mít nasazený v průběhu noci. Nepochybně se tato varianta pokládá za daleko pohodlnější pro pacienta, který nemá tolik časových možností, aby mohl pravidelně dojíždět do ordinace. Počítejte však s tím, že je i zdlouhavější, takže se vám výsledky dostaví až po několika týdnech.

zoubky
Nebraňte se však nabídce, která kdysi byla nemyslitelná. Udělejte i vy něco pro vaši krásu a zavítejte k zubaři i z pozitivního důvodu, jakým je docílení krásnějšího úsměvu.

Doporučené články