Stop lámavým a krátkým řasám

Lámavé, krátké a jemné řasy a obočí – tomu již dávno odzvonilo. V dnešní době mohou ženy používat v rámci pečující kosmetiky aktivní sérum určené pro růst řas a obočí se erum-pro-rust-ras-a-oboci.html“ target=“_blank“>https://www.pulo.cz/serum-pro-rust-ras-a-oboci.html, díky kterému se mohou chlubit nádherně dlouhými, hustými a pevnými řasami, nemluvě o hustém a bujném obočí. Jedná se o produkt, který posiluje jednotlivé chloupky, dopřává jim nezbytnou výživu a hydrataci. Vaše řasy budou po třech měsících na pohled silnější, zdravější a kvalitnější. Investujte tedy místo zázračné maskary raději do kvalitního séra.řasy a obočí

Přírodní komponenty, které vás nezklamou
V čem tkví kouzlo úspěchu tohoto zázračného séra, díky kterému se budete moci zanedlouho chlubit řasami jako panenka? Pokud se pozorně zaměříte na složení, tak zjistíte, že produkt je poskládán z rostlinných aktivních látek, které jsou velmi účinné a které jsou schopné zajistit viditelné výsledky.

Arganový olej – hlavní vlastností tohoto přírodního oleje je jeho zpevňující schopnost. Zabraňuje efektivně lámání a následnému vypadávání.
Biotin – neboli vitamin B7 působí pozitivně na růstový cyklus řas i obočí
Ricinový olej – tento olej je ve světě kosmetiky vyhlášený právě podporou růstu řas a obočí. Mohou za to kyseliny, které obsahuje, zejména tedy kyselina ricinolejová, která má schopnost jednotlivé chloupky perfektně hydratovat a vyživovat.
Extrakt z quinoi – tento extrakt se může chlubit vysokým podílem aminokyselin, respektive proteinů, které podporují stavební funkci řas a obočí. Plní tedy zejména posilující a obnovující funkci.
Kofein – tato vazodilatační látka způsobí zvýšené prokrvení, a tím pádem zvýšenou dostupnost živin ke kořínkům.modré oko detail

Toužíte po dlouhých a krásných řasách, ale bojíte se, že vám produkt nesedne, protože máte citlivé oči? Nemusíte se vůbec bát, toto sérum je určené i pro velmi citlivé oči.

3/5 - (1 vote)