Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM


Chcete mít přehled o tom, co se děje? Uhlídat stroje, nákladní vozidla a osobní vozidla je v dnešní době téměř nemožné. Ale ne pro nás! Pomocí našeho systému budete mít kontrolu nejen nad svými vozidly, ale také zaměstnanci. Vsaďte na satelitní sledování rmc systém. S naším systémem budete vždy „v obraze“.
Už jste slyšeli o RMC systému? Že ne? Tak čtěte dál! RMC systém je systém pro sledování vozidel a strojů. Podává vám komplexní informace o tom, kde se vaše vozidla nachází a také o tom, jak pracují. RMC systém je jednoduše dokonalý, neboť vám dokáže podat takové informace, které byste jiným způsobem nebyli schopni, nebo jen těžko, zjistit.

grafy sledování

RMC systém sbírá a vyhodnocuje data. Dokáže vám poskytnout informace o stavu pohonných hmot, což vede k hospodárnějšímu nakládání s nimi. Ale to není vše! RMC systém vyhodnocuje jízdní styl, vytváří výkazy produktivity práce, poskytuje automatickou knihu jízd, GPS lokaci, hlídá krádeže pohonných hmot a také to, aby vám někdo neodcizil vozidlo samotné.
Jak si data prohlédnu? Pomocí aplikace RMC! Nemusíte instalovat nový software, stačí si zapamatovat přístupové údaje. Pomocí nich se pak můžete do aplikace přihlásit na jakémkoliv zařízení s internetovým prohlížečem.
Na složitou administrativu zapomeňte! Nebaví vás administrativa? S RMC systémem na ni můžete téměř zapomenout. Systém totiž vyhodnocuje provozní parametry za dané období a automaticky generuje knihu jízd. Reporty pak obdržíte i ve formátu pdf a xls.

monitorovací středisko

Upozornění o nehospodárném provozu dostáváte ihned! Ano, při překročení nastavené hodnoty dostanete upozornění prostřednictvím SMS, přes web nebo přes email. To vede k zefektivnění práce zaměstnanců a napomáhá k odhalení nehospodárného provozu daného stroje.
Chcete vědět víc? Neváhejte a obraťte se na nás! Rádi vám vše vysvětlíme a poskytneme další informace.

Doporučené články