Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Kryt pružin – důležitý komponent, který by na vašem nářadí neměl chybět. Chrání před bolestivým zraněním po náhodném nechtěném dopadu na obvodovou část, jež sestává z několika desítek ocelových pružin. Kryty jsou vyrobené z polyvinylchloridu (PVC), odolnému vůči UV záření a mechanickému namáhání, ale jejich životnost není neomezená. Před nákupem trampolíny náhradní díly rozhodně zvažte, měly by být dostupné především tam, kde jste nářadí zakoupili.
Ochranná síť – ochrání vás před pády mimo prostor pružné podložky, vyrábí se z polyesteru a je vybavena pojistkou proti náhodnému rozepnutí. Skákání bez sítě se nedoporučuje, zvláště lidem netrénovaným a dětem. Životnost těchto výrobků je poměrně značná, může se však poškodit vlivem častého namáhání.

pružiny

Pružiny – Tak jako u každé namáhané ocelové součásti dochází k únavě materiálu a nikdo nemůže stoprocentně zaručit, že součástka bude sloužit svému účelu desítky let. I u pružin si raději ověřte, zda jsou jako náhradní komponent k dispozici.
Dopadová plocha – nejvíce je namáhána dopadová plocha, jedná se sice o velmi kompaktní materiál, ovšem může popraskat a poškodit se zejména ve spojích s pružinami. Jako náhradní díl se prodává poměrně běžně, je však třeba si jeho dostupnost ověřit.

trampolína se sítí

Co takhle stanová konstrukce

Stan – víte, že existují různé „vychytávky“, co promění trampolínu v zábavný prvek pro hraní vašich ratolestí? Zakoupit lze dokonce i stanovou konstrukci z polyesterové tkaniny odolné vůči povětrnostním vlivům. Kotví se na horní obvodovou hranu a vypíná se pomocí laminátových tyčí. Tvoří tvar kupole a malé děti se mohou dokonce na pružné ploše bezpečně pohupovat, vlnit a trochu poskakovat. Stan ve výši metr nad zemí je zajímavým místem pro hraní a pobyt, je odvětráván ze všech stran a děti v něm mohou v teplém ročním období i přespat.

Doporučené články