Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Podoba současného světa nahrává elektronickému obchodování a s tím souvisí i nebývalý rozvoj balicích materiálů. Zboží putuje po dálnicích, vzduchem a po vodní hladině v mnohem větší frekvenci, než tomu bylo před dvaceti lety, a množství internetových obchodů se za tu dobu mnohokrát znásobilo.
dárková krabice

Význam obalových materiálů roste

Speciální fólie stretch je revolučním materiálem v oboru balicí techniky. Ještě před několika desítkami let bylo toto odvětví považováno spíše za okrajovou záležitost, dnes se však spotřební průmysl orientuje ve značné míře na přepravu zboží nakupovaného v e-shopech a dá se předpokládat, že tento trend bude spíše narůstat, než aby stagnoval. Zkrátka zatímco kamenných prodejen ubývá, e-shopy rostou jak houby po dešti a lidé si již zvykli na komfort, který s tímto životním stylem souvisí. Nakupování touto formou je nejen zábavnější a pohodlnější, ale lze snadněji vybírat podle slevových akcí, nejnižší ceny zboží, a přiložené fotografie, videa a popisky jsou natolik výřečné, že není třeba výrobek vidět na vlastní oči.
stěhovací krabice
Předpokladem k úspěšně zvládnutému businessu jakéhokoliv e-shopu je schopnost odesílané zboží dobře zabalit. Aby se nepoškodil jak výrobek, tak i obal, aby nedošlo ke styku s vodou a vlhkostí, případně UV zářením. A právě transparentní nebo černá balicí fólie je jedním ze základních univerzálních prostředků pro zajištění dostatečné ochrany transportovaných výrobků napříč republikou i celými kontinenty.
pytle s odpadky
Nejčastěji se s ní setkáte při svazování balíků na přepravkách, které putují do kamionů nebo kontejnerů v lodní a letecké dopravě, je však zdatným pomocníkem i při ručním balení drobných věcí, nejčastěji textilu a dalších drobností odolných vůči nešetrnému zacházení přepravními službami.
Výhodou stretch fólie je její univerzalita, velmi tenký materiál lze na sebe nabalit v mnoha vrstvách, je velmi elastický a přitom dostatečně pevný, ostatně sami jste se o tom možná přesvědčili, když právě vám přišla zásilka z nějakého internetového obchodu.

Doporučené články