Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Když se řekne hypotéka, tak si asi každý představí klasický oblíbený finanční produkt, který je určený na financování bydlení. Jde tedy o financování účelové a využití peněz je nutné dokládat. Podmínky tohoto úvěru jsou velice výhodné, a to hlavně z důvodu možnosti půjčení vysoké částky za výhodné úrokové sazby a také z důvodu dlouholeté splatnosti.
Asi si říkáte, že takový finanční produkt byste uvítali i v případě využití peněz na cokoliv jiného, než je bydlení. Budete příjemně překvapeni, protože takový produkt existuje a říká si americká hypotéka.

stavba

Výhody tedy spočívají hlavně v tom, že peníze můžete využít, na co jen chcete a není nutné dokládat účel jejich využití. Zůstává také výhoda dlouholeté splatnosti a jde o produkt výhodnější, než je běžný spotřebitelský úvěr. Při něm není možné půjčit tak vysokou částku a ještě za tak výhodných podmínek.
Co však je nutné v každém případě splnit je ručení nemovitostí, které je i u klasické hypotéky nutností.

Když neuspějete se žádostí v bance
Tento druh hypotečního úvěru je možné získat jak v bankovních, tak i v nebankovních společnostech. V bance jsou však podmínky pro získání daleko přísnější a ne každý klient může úvěr získat. Nemusíte však zoufat, protože i pro klienty, kteří neuspěli v bance je možné tento úvěr získat u nebankovních společností.

bohatství

Výhody spočívají v tom, že vyřízení je snadnější a rychlejší a stejně rychle budete znát i odpověď, jestli vám byl úvěr schválený či nikoliv.
Nemusíte mít obavy ani v případě, že máte záznam v registrech dlužníků. I v tomto případě máte vysokou šanci peníze získat a dokonce je můžete následně využít na vyplacení dluhů, exekuce či konsolidaci půjček.
Překážkou nemusí být ani nižší příjmy, protože vám je může navýšit třeba spolužadatel.
Splatnost je možná až na maximálně 30 let dle individuálních podmínek a i s možností předčasného splacení.

Doporučené články