Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Napadlo vás někdy, že byste si mohli splnit své velké sny a plány? Když se přitom neobejdete bez peněz, a to i bez hodně velké částky, tak to vůbec vadit nemusí. Stačí, když si sjednáte výhodnou půjčku!
Možná namítnete, že půjček je na finančním trhu nemálo, ale většina z nich je určena na bydlení anebo má jinak omezený účel, za jakým ji můžete použít. Ano, to všechno je pravda, nicméně nesmíte zapomenout na americkou hypotéku.

měna

Právě americká hypotéka https://www.ferovahypoteka.cz/americka-nebankovni-hypoteka/ je takovým typem půjčky, která se vám bude nejvíce hodit, když máte v plánu něco netradičního, co neodpovídá běžným představám bankéřů. Ne každý člověk má v plánu stavět a zvelebovat své bydlení – mnoho lidí považuje za zásadní hodnotu ve svém životě něco úplně jiného. Zatímco chce jeden zapustit kořeny a žít na trvalém místě, tak jiný touží po cestování bez hranic. A právě proto je zde americká hypotéka – tu mohou využít všichni bez rozdílu – je možné použít peníze na bydlení, stejně tak dobře jako s nimi zaplatit cestování. Vlastně, peníze z americké hypotéky můžete utratit i úplně jinak, zcela libovolně. A dokonce to ani nebudete muset nikde dokládat, záleží tedy opravdu jen na vás, jak se získanou sumou naložíte.

plná peněženka

A kolik peněz můžete získat?

To záleží na tom, jak hodnotnou nemovitostí se za úvěr zaručíte. Americká hypotéka je specifická právě tím, že vyžaduje ručení nemovitostí. Záleží tedy na aktuální tržní hodnotě vámi zvolené nemovitosti, kolik si budete moci půjčit. Čím vyšší hodnota nemovitosti, tím vyšší sumu peněz můžete mít.
Nicméně důležité je samozřejmě i to, abyste byli schopni půjčené peníze splácet. V každém případě tak budete muset doložit své pravidelné příjmy, a právě na jejich výši záleží, zda úvěr získáte, a jaká může být jeho maximální hodnota.
Tyto dvě podmínky ovlivní, kolik peněz můžete dostat na realizaci vašich velkých plánů.

Doporučené články