Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Všichni, kdo ji už vyzkoušeli, vám jednohlasně potvrdí, že s americkou hypotékou je hej!
Jenže k tomu, abyste si mohli výskat, si musíte zvolit tu pravou, neboť nabídek amerických hypoték je na trhu mnoho, ale skutečných klenotů je mezi nimi po málu. Avšak platí, že ten, kdo hledá, najde. A pokud se rovnou vydáte hledat mezi nebankovní produkty, tak je jisté, že najdete tu pravou.eura v černé peněžence
Ta správná nebankovní hypotéka se totiž pozná podle toho, že vás nebude zbytečně obtěžovat. Není nic horšího, než když musíte na potřebné peníze dlouho čekat, když musíte vyplňovat stohy papírů a dokazovat řadu skutečností.
Tak například vyřídit americkou půjčku v bance, stojí každého žadatele o peníze nekonečnou spoustu času, ale také úsilí a trpělivosti. A když to všechno podstoupí a překoná, tak se mu klidně stane to, že zjistí, že nepochodil, neboť banka vyhodnotila například jeho bonitu jako nedostatečnou.

Jak je to s bonitou?

Pokud jde o bonitu žadatele o půjčku, tak byste měli počítat s tím, že se o ni bude zajímat naprosto každý poskytovatel půjčky, ať už zamíříte do libovolné finanční instituce. Jinak to ani být nemůže, neboť je zákonnou povinností každého poskytovatele úvěrů, aby si vaši bonitu ověřil. Ovšem to, jak ji vyhodnotí, je druhá věc.blýskavé mince zblízka
Pokud jde o nebankovní společnosti, tak tam je možné nižší bonitu tolerovat. Ani zde vám ovšem nikdo nedá půjčku v případě, kdy by bylo zřejmé, že své závazky nebudete splácet. Jenže mnohdy k úspěchu stačí pouze půjčka ušitá na míru s dlouhou dobou splatnosti, a rázem je po problémech!
A skvělá zpráva pro vás je, že úvěr bez dokládání příjmů existuje i v podobě americké hypotéky bez dokládání příjmů od poskytovatele Nebankovní hypotéky. Takže i tuto bezúročnou půjčku mohou získat všichni žadatelé, kteří po ní zatouží a splní alespoň minimální kritéria z hlediska dostatečné bonity.

Doporučené články