Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Jak jistě dobře víte, s pořízením bazénu je nutné si pořídit také přípravky bazénové chemie, díky kterým bude bazénová voda stále průzračně čistá a tím pádem i vhodná ke koupání. O celé bazénové zařízení je zapotřebí se opravdu pravidelně a kvalitně starat, aby Vám mohlo sloužit po dlouhá léta. A právě přípravky bazénové chemie Vám tuto péči usnadní a pomohou Vám dosáhnout dokonalosti – takže jak čisté vody tak také dokonale ošetřeného bazénu.
Nemusíme Vám jistě připomínat, že péče o bazénovou vodu začíná už při napouštění bazénu na začátku koupací sezóny. Ano, už při napouštění byste měli zkontrolovat vodu za pomocí testeru a zjistit hodnoty PH vody, kterou bazén napouštíte, protože tyto hodnoty jsou velmi důležité pro správnou funkci chlorových přípravků, které budete dále používat k ošetření bazénové vody.

plavec

Pokud tedy zjistíte při kontrole vody, že hodnoty tohoto faktoru jsou vysoké, je nutné použít přípravek PH minus, který je opět sníží do správné výšky. Mohlo by se totiž stát, že se Vám v bazénové vodě začnou množit bakterie a rozmnožovat řasy, které by mohly Váš bazén změnit v nevzhlednou zapáchající bažinu naprosto nevhodnou ke koupání.

Přípravek PH minus je dobré používat preventivně i v případě, že ošetřujete bazénovou vodu za pomocí salinizační jednotky, protože elektrolýza probíhající v salinizační jednotce samovolně zvyšuje tyto hodnoty. Samozřejmě, že srovnávání těchto hodnot je důležité, ale také je důležité pravidelně dodávat do bazénové vody dostatek aktivního chloru a také odstraňovat z bazénové vody mechanické nečistoty.

brýle

Proto si důkladně prohlédněte naši obrovskou nabídku přípravků bazénové chemie a bazénového příslušenství a vyberte si všechno potřebné pro Váš bazén a vodu v něm obsaženou. Jistě u nás najdete naprosto všechno, co hledáte a to ve vysoké kvalitě a samozřejmě za velmi příznivých cenových podmínek.

Doporučené články