Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Každý si jistě hned představí, co vlastně tento nadpis znamená. Samozřejmě se jedná o garážová vrata. Ta již existují nejenom v jednom provedení, ale hned v několika. Jedna z klasických verzí je možnost vytáhnutí vrat nahoru, pomocí sekčních panelů, které se rolují a pomalu při zvedání se srolují ke stropu.
Sekční garážová vrata jsou vhodná pro každý typ rodinného domu. Použít je můžete v případě, že máte dům rovnou postavený i s touto užitkovou místností pro Váš automobil, nebo i v situacích, kdy stojí stání na vůz mimo obydlený dům.dům, před domem suchá vysoká tráva, stmívá se, uvnitř se svítí, komín vepředu
Praktické, funkční s nízkou spotřebou místa
Prostor, to je jediné co nám mnohdy chybí. Pokud ho máme nedostatek, je vhodnou volbou použití právě tohoto typu dveří. Co všechno nám přináší?

  1. Bezpečnostní opatření – vybavené bezpečnostním mechanismem, který se ihned po kontaktu s nějakou překážkou zastaví. Díky tomu se nikdy nesetkáte s tím, že byste automobil zastavili na půli cesty z garáže a vrata se zavřely a přivřely Vám vůz. Můžeme si představit i jinou situaci, kdy přímo uprostřed od shora až dolů vůz rozpůlí jako nůž máslo. To se nestane, protože jsou vybaveny speciálním bezpečnostním zajištěním.
  2. Pohybová čidla – mechanismus je nastaven důkladně, aby se nikdy nikomu nic nestalo. Bezpečnost je zajištěna v prvé řadě. Předchází jakémukoliv https://www.lupa.cz/clanky/uz-je-to-tu-zas-zamestnanci-facebooku-maji-pristup-k-jakemukoliv-uctu/ poškození vozidla nebo zdraví.
  3. Odolná a pevná konstrukce – chrání proti krádeži.
  4. Tepelná a zvuková izolace – materiál nekoroduje, v podstatě se ani neopotřebovává, poskytuje tepelnou i zvukovou izolaci.

dva domy stojící proti sobě, někde na venkově, žluté světlo všude kolem

Každý automobil by chtěl svůj domeček

Jistě by každý vůz chtěl podobný vlastní „domeček“. Stání na automobil však mnozí z nás neřeší, protože nemají dostatek místa či možností, aby si mohli na pozemku pořídit podobné obydlí, tedy nějaký druh přístřešku nebo rovnou zabudovat tuto místnost k vlastnímu domu. Mnohdy také vůz necháváme takzvaně na chodníku. Pokud však možnost máte, jistě to bude velkým přínosem. I přístavba k obydlí se vyplaní a to samé platí v případě dostavby někde jinde na pozemku, třeba kousek vedle domu. Stačí menší stání zastřešené, kde můžete použít i dveře. Pokud je kolem málo místa, jistě budete volit právě tento typ dveří sekční verze.

Doporučené články