Vločkovač vrátí vodě v bazénu jiskru!

Víte, k čemu je dobrý vločkovač? Pokud patříte k majitelům bazénů, které trápí nepříjemný mléčný zákal, pak vločkovač jistě oceníte i vy!

míč v bazénu

Zbavte se nepříjemného zákalu!

Právě mléčný zákal dokáže nepříjemně zamotat hlavu každému majiteli bazénu. Snem všech lidí je přirozeně dokonale čistá a jiskřivá voda jako z reklamy, ovšem mléčný zákal způsobí ve vaší vodě naprostý opak. Na první pohled to bude vypadat, jako by se ve vodě rozmnožily nějaké nežádoucí mikroorganismy, jako by voda byla špinavá. Tak to ale není, a i když je vaše voda zdravotně naprosto nezávadná, tak rozptýlení drobných mikroskopických částic, které mléčný zákal tvoří, způsobí nežádoucí zabarvení, se kterým vám jen tak něco nepomůže.
Mléčného zákalu vás nezbaví ani bazénová chemie, ani výkonná filtrace. Tyto částečky jsou tak malé, že běžným bazénovým filtrem projdou. K tomu, abyste se drobných mikroskopických částic zbavili, potřebujete právě vločkovač. Jedná se o vysoce koncentrovaný, kapalný polymerní přípravek, který jednotlivé částečky obsažené ve vodě shlukne do větších celků a umožní tak jejich zachycení bazénovou filtrací.

abstrakt

Vraťte své vodě jiskru!

Vločkovač můžete dávkovat do libovolně teplé vody, navíc je zdravotně naprosto nezávadný, takže není potřeba vodu po dobu ošetření nijak izolovat a bránit koupání. Na druhou stranu, čím dříve se vločkový mrak usadí u dna, tím dříve se jej zbavíte. Ideální je proto využít vločkovač v době, kdy ukončíte koupání a nechat vodu přes noc prohánět skrze zapnutou filtraci. Pokud chcete celý proces urychlit, můžete po usazení vločkového mraku u dna využít praktický bazénový vysavač.
V každém případě, pravidelné užívání kvalitního vločkovače vrátí vaší bazénové vodě krásnou jiskru, takže bude jiskřivá a křišťálová tak jako z té nejlepší reklamy. A to za cenu několika málo sto korun za vločkovač jistě stojí.