Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM


Někteří lidé dovedou mistrně využít svých vlastních schopností rozdávat druhým radost třeba jen tím, že „dohodí“ svým kamarádům vhodný protějšek. Z takových párů se pak mohou stát v krátké době manželé, a až vás pozvou na Zlatou svatbu, uvědomíte si, že jste to byli právě vy, kdo ty dva spojil dohromady.

Jestliže právě vy tu schopnost máte, a navíc víte o někom, kdo je osamělý, a znáte i vhodný protějšek, mohli byste uspořádat seznamovací párty a nachystat také nejen vhodný doprovodný program, ale i některé cenné rady, jak oslovit dívku, po níž váš kamarád zatouží.

semena mandlí

Dárkový box pro ženy – láska samozřejmě prochází i žaludkem a každá žena ocení pamlsky, i když se třeba zrovna snaží udržet ideální hmotnost. Pamlsky mohou být ale i zdravé, například pokud vyberete ovocný čaj, sušené jahody lyofilizací, mandle v čokoládě a kokosu, je to ideální kombinace, jak zaujmout pozornost, potěšit ženské srdíčko produkty řady Exclusive a napomoci k příjemnějšímu průběhu seznamovacího večírku.

ovocné čaje

Řekněte to rostlinou – řezané květy by také neměly chybět mezi dárky pro svou vyvolenou, ale vy byste je mohli ještě doplnit pokojovou rostlinou živoucí. Vybírejte s citem mezi rostlinami velmi dekorativními, kam patří například Calathea, Sleziník, Ledviník nebo Hnědovka.

Ovocné džusy – do třetice překvapení pro ženu na seznamovací párty se mohou stát ovocné šťávy, nejlépe z čerstvého ovoce. Využijte k tomu odšťavňovač nebo mixér a nabízejte tyto drinky jako alternativu vůči alkoholickým nápojům. Šťáva z ovoce povzbuzuje mysl, zlepšuje náladu a je to také přírodní afrodiziakum. A že nejste alkoholik, vaše přítelkyně jistě ocení.

Senzuální masáž – jako bonus byste si mohli připravit reflexní masáž chodidel, mnoho žen to dovede tak naladit na vzájemnou komunikační vlnu, že se do vás mohou zamilovat během velmi krátké doby. Na chodidlech se nachází důležité reflexní body a naučit se masáž provádět není nic obtížného. Je to navíc nejúčinnější masérská technika na světě, a zřejmě i ve Vesmíru.

Doporučené články