Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Tak zní to pěkně jednoduše, ale není to zase až tak prosté. Zakoupit si dodávkový vůz není zase takový problém. Za menší obnos se dá zakoupit na inzerát nebo v bazarech, problém většinou vzniká, když se objeví nějaký technický problém. Ale i tak se dá začít budovat podnikání. Samozřejmě prvotně je třeba k zakoupenému vozu vyřídit ještě další potřebné formality.

červená dodávka

Zařídit si Živnostenský list, který bude vyžadovat koncesi, kterou pak vystaví příslušný dopravní odbor v krajském městě. Evidence na finančním úřadu je naprostou samozřejmostí, stejně tak jako přihlášení automobilu k placení silniční daně. Je pravdou, že je tolik dalšího papírování a přihlašování, včetně zdravotního nebo sociálního pojištění, že je lepší si vše zjistit dopředu a nechat si od příslušných pracovníků poradit. Pokud je vše v pořádku, tak můžeme začít pracovat. V podstatě není na škodu a někdy i dokonce nezbytně nutné si uzavřít pojištění dopravce.

Zakázky se musí dodržet

Zpočátku to skutečně nebude jednoduché, když nás nikdo nezná. Posléze si vybudujeme jméno a případné zakázky, kdy budeme různě dopravovat nejen zásilky, materiál, uskutečňovat různé převozy a podobně, záleží na našich možnostech a okolnostech.

dodávkový vůz

Co ale když nastane nějaký technický problém?
Není třeba ihned panikařit. Je pravdou, že se pořád jedná o stroj a tak se může porouchat cokoliv. Menší opravy provede servis v podstatě podle možností velmi brzy, ale složitější opravy budou vyžadovat delší čas. Nevadí, podnikat se dá dále a dokonce se nemusí rušit žádné zakázky. Pomoci nám totiž může například https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha, která má několik svých poboček a podle dohody lze se vždy domluvit na podmínkách nebo potřebách. Je to vlastně taková pomocná ruka pro podnikatele, kteří se ocitli tak trochu v úzkých. Ale samozřejmě vypůjčit si dodávkový vůz může kdokoliv jiný, kdo vlastní řidičský průkaz skupiny B.

Doporučené články