Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Čistá voda je snem každého hrdého majitele bazénu. K tomu, aby voda zůstala bezchybná slouží nejen bazénová chemie, ale také filtrace. Právě díky výkonné filtraci ušetříte peníze za chemii, kterou byste potřebovali k udržení dokonale čisté vody bez filtrování. Vsaďte na pískovou filtraci https://www.chlorito.cz/piskove-filtrace. Díky této pískové filtraci zůstane voda ve vašem bazénu průzračně čistá po celou koupací sezonu.
Písková filtrace pracuje na principu tlakového filtrování vody přes písek, ve kterém se vytváří nespočet kanálků, kterými voda prosakuje. Zpět do bazénu se vrací čistá voda bez nečistot, které se do bazénu dostávají z okolního prostředí. Postupem času dochází k zanesení těchto kanálků a je velmi důležité udělat proplach. Neděste se, je to velmi jednoduché! Proplach vám zabere jen pár minut.
nafukovačka u bazénu
Do pískové filtrace patří speciální písek, který se vyznačuje ostrými hranami. Tyto hrany se postupem času zaoblují a je nutné písek vyměnit. Ale nebojte! Písek vám ve filtraci vydrží minimálně jednu koupací sezonu.
Pískové filtrace jsou oblíbené u majitelů domácích zahradních bazénů, ale také v aquaparcích a umělých koupalištích. Setkat se s nimi můžete také v hotelových komplexech nebo lázeňských zařízeních.
Jednou z hlavních výhod pískové filtrace je velmi snadná údržba. Vyčistíte ji jednoduchým zpětným proplachem, který z filtrace odstraní veškeré nečistoty.
průzračně čistá voda
Investice do kvalitní pískové filtrace se opravdu vyplatí. Velmi snadno se udržuje, obsluhuje a v neposlední řadě se pyšní velmi dlouhou životností. A to se rozhodně vyplatí!
Nezapomeňte! Písková filtrace vám pomůže nejen udržet dokonale průzračnou vodu, ale také její správné pH. A to ocení zejména rodiny s malými dětmi, neboť se snižuje spotřeba bazénové chemie, která, v mnoha případech, u malých dětí vyvolává alergické reakce.

Doporučené články