Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM


Pokud máte rodinný dům a auto, pak to určitě bude chtít nějak chytře vyřešit místo pro parkování vašeho plechového miláčka. Ovšem ne vždy je možné mít zděnou garáž, ať už z finančních důvodů nebo také z nedostatku místa či absence stavebního povolení. Zkrátka je pak v takových situacích nutné parkovací stání vyřešit jiným způsobem.
Vezměte si na pomoc přírodní materiály třeba v kombinaci se zámkovou dlažbou a rázem máte problém vyřešen. Parkovací místo může vyřešit třeba dřevěná pergola pro auto Pergoly-trutnov a variant k realizaci je hned několik.dům s garáží
Parkování pod střechou má spoustu praktických výhod
Když zaparkujete vaše vozidlo pod střechou, nese to s sebou samozřejmě spoustu nesporných výhod. Třeba v zimě vám odpadne nutnost ometání sněhu ze střechy a oken vašeho vozidla. Další výhod je také v podobě ochrany před kroupami, které dokáží zanechat nepěkné stopy na kapotě auta, což je pak finančně nákladné na odstranění. Zkrátka není nad to, pokud můžete vašeho plechového miláčka zaparkovat pod střechou a ochránit ho před nepřízněmi počasí.
Více variant na výběr
Vybrat si můžete jak z různých možností ukotvení, tak i z několika možností zastřešení. Zastřešení tak můžete mít buďto z červené, hnědé nebo grafitové šindele. Dále si můžete zvolit, zda chcete přístřešek s montáží nebo zda se pustíte do realizace sami a odbornou montáž tedy nepotřebujete. V nabídce jsou také různé velikosti dřevěných přístřešků, takže pod ním můžete zaparkovat buď jedno nebo dvě vozidla.parkovací stání
Dřevěné provedení je opatřeno ochrannou impregnací, takže odolá nepříznivým vlivům počasí.
Udělejte vašemu plechovému radost a zaparkujte ho pod dřevěnou pergolou.
Pořiďte si k vašemu domu praktický přístřešek v podobě pergoly pro auto a mějte tak vašeho plechového miláčka ochráněného před deštěm, sněhem nebo kroupami.

Doporučené články