Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Ketonová dieta určitě patří mezi ty přísnější, protože v ní omezujete téměř na minimum sacharidy. Denně je povoleno 50 – 60g sacharidů maximálně, aby vaše tělo setrvalo ve stavu zvaném ketóza. Díky ketóze spalujete pouze tuky. Naše dieta je zároveň proteinová, takže ochrání vaše svaly a ty zůstanou beze změny. Při spoustě diet se stává, že člověk bohužel hubne hodně svaly a tuky třeba vůbec. Je to v důsledku nedostatku bílkovin a v naší dietě se tohle nestane. Omezujeme sacharidy, ale nemusíte si nic počítat. Podle jednotlivých fází budete přesně vědět, co můžete jíst a co v jakém množství. Stěžejní pro vás bude počet pytlíků na den, které vám velmi usnadní počítání kalorií a celkovou přípravu jídla. My se hlavně soustředíme na to, že dnešní doba je uspěchaná a nemáte prostě čas stát celý den u plotny a jednoduše si navařit na další den a všechno jídlo dát do krabiček. Vaše starosti vyřeší tyhle chutné pytlíky, které si libovolně kombinujete. ryby

Výsledky hned

Již po týdnu poznáte na svém, těle, na oblečení a uvidíte na váze i v zrcadle nějaké výsledky. Je důležité zvládnout první tři dny, kdy nastává v těle tzv. keto chřipka a vy se můžete cítit špatně. Ketóza v tomhle případě ještě nenastala a jakmile se vám udělá lépe, tak jste v ketóze.
keto strava

Další projevy tohoto stavu jsou euforické pocity, nemáte hlad, nemáte na nic chuť, máte sucho v ústech a potřebujete hodně pít. Už vás nebolí hlava, nemáte hlad a jste plní energie. Pokud máte něco z těchto projevů tohoto stavu, tak můžete být klidní a vaše tělo spaluje právě ? teď na maximum. Můžete si koupit i testovací proužky v lékárně na moč, které dokážou najít přítomnost ketonů v moči. Na naší BMI kalkulačce si jednoduše můžete spočítat, jaké je vaše BMI, a podle toho, jaké budou výsledky, tak dostanete doporučení, jakou fází byste měli začít a co je dobré ve vašem případě udělat.

Doporučené články