Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

I když má člověk poněkud hlouběji do kapsy a mohlo by se zdát, že se kvůli tomu a možná i nejen kvůli tomu jen tak na slušné bydlení nezmůže, nemusí to být pravda. I takový člověk si může slušné bydlení sehnat. A dost možná může bydlet i ještě více na úrovni, než ti, kdo se třeba i po uši zadlužili, jenom aby si pořídili na hypotéku nějakou tu klasickou nemovitost.
Takový člověk, který nemůže nebo nechce utrácet hříšné peníze za střechu nad hlavou, ovšem klidně i ten, kdo je sice za vodou, ale touží mít něco prozatím netradičního, si totiž může objednat mobilní dům.

převoz

Je to vlastně docela jednoduché a zvládne to každý. Je to mnohem jednodušší než obíhat inzerenty či realitní kanceláře a pídit se po o hodně dražším klasickém bydlení, jež v sobě navíc nejednou může tajit i nějaké ty skryté vady, jež později člověku komplikují život.
U mobilního domu si stačí jednoduše vybrat z nabídky ten nejlépe odpovídající představám kupce, zvolit typ, rozměry, vnitřní uspořádání, povrchové úpravy, typy materiálů a dodatečné příslušenství, podepsat smlouvu a zaplatit alespoň třicetiprocentní zálohu. A pak už stačí jenom dočkat času, jako husa klasu, dokud není onen dům hotový. Kterýžto termín se člověk dozví při podpisu smlouvy podle momentálních výrobních kapacit.

trajekt

A nakonec už se jenom doplatí zbytek kupní ceny a dohodne https://www.lavarohouse.cz.
A ani dopravy na zvolené místo a usazení na zvoleném pozemku se není třeba obávat. Protože výrobci dovezou hotový domek až na místo vlastní autodopravou a postarají se o vše s tím související.
Nahlédli jste právě do oné nabídky a roníte slzy, že ani na tento typ domu momentálně nemáte? Ani v takové situaci nemusíte tuto nemovitost oželet. Takový mobilní dům si totiž můžete hravě pořídit i na spotřebitelský úvěr. Který se dá pořídit vlastně skoro stejně snadno jako zmíněná budova samotná. Stačí přece jenom občanský průkaz, druhý doklad totožnosti, u zaměstnance originál potvrzení o výši příjmu a doklad pro ověření adresy, u OSVČ živnostenský list, kopie posledního daňového přiznání a doklad pro ověření adresy, u důchodce doklad pro ověření adresy a výměr důchodu nebo poslední výplatní doklad prokazující vyplácení důchodu, u lidí na mateřské dovolené oznámení o přiznání této dávky a doklad pro ověření adresy atd.
Takže chcete-li takto bydlet, seberte se a jděte vybírat a objednávat.

Doporučené články