Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Myslíte si, že to právě bude to nejjednodušší, ovšem jen si vzpomeňte na Vánoce, Velikonoce, svátky http://www.mundo.cz/island/svatky a výročí a další události – vybírat dárky pro muže je něco hrozného. Proč? Protože nic neřeknou, nic nechtějí, na nic neukazují. Samozřejmě, ne všichni jsou takoví, dobrá polovina se už naučila, že je lepší si říci než nechtít nic. Ovšem stále tu je ta jedna polovina, se kterou prostě nehnete. No jo, pro ně je to jednoduché – ženy vždycky řeknou, co chtějí, ba dokonce i sestaví seznam jako na Ježíška, aby muž nemusel nedej bože přemýšlet (protože by vybral ještě nějakou hloupost). Ale tahle ta půlka mužů si žádné seznamy nedělá, ne. Oni vás totiž chtějí podusit ve vlastní šťávě. A ví moc dobře, že přes ten jejich úsměv a hlášku: „Ale vždyť já nic nechci, mě stačí dort / něco dobrého na jídlo,“ nejede vlak a vy se jen tak nemůžete vzteknout, protože přeci nebudete řvát za chlapa za jeho skromnost.
muž přijímající malý dárek v černé čepici a šále

Ale bůh je svědkem, že když poté uváznete v obchodě nebo u počítače na několik hodin a vybíráte nějakou hloupost, raději byste tu skromnost obětovali. Ono totiž nejtěžší je vybírat dárky někomu takovému a ještě horší je, pokud to myslí skutečně vážně, že nic nechce. Vy se totiž ještě cítíte k tomu všemu blbě, že si o něco pořád říkáte a on tam nechce ani ten dort. To dokáže naštvat do běla. Ale je pravda, že jsou ženy, které to neřeší a nechává je to chladnými. Víc peněz pro ně.
krásný dárek zabalený v červeném balícím papíře
Ovšem pokud vám na daném muži záleží a chcete mu něčím udělat radost, nastává doslova záchvat při vybírání vhodného dárku, který tyto velice náročné věci splní. Je tedy takový dárek k narozeninám, který by něco takového dokázal? Samozřejmě, že ano! Můžete se totiž podívat na naše webové stránky, které doslova překypují skvělými nápady pro muže všech kategorií, všech vrstev a všech tvarů a velikostí. Nebudete litovat! A garantujeme vám, že tam najdete něco i pro vašeho skromného muže.

Doporučené články