Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Naštěstí pro vás, existuje mnoho způsobů, jak zlepšit vaši erekci. A nemusí to být vůbec těžké, ani nákladné.

V první řadě na to přestaňte urputně myslet. I když je to nepříjemný problém, není neřešitelný. Čím více na to budete myslet, tím více je pravděpodobné, že problém bude přetrvávat. Proto, abyste u sebe odstranili poruchy erekce, je třeba být v psychické pohodě. Stres, dlouhodobý tlak, úzkosti či deprese prokazatelně ovlivňují kvalitu vaší erekce.

úzkosti

Dále můžete zkusit přidat více pohybu. To může vést k poklesu vaší hmotnosti, což se u těchto problémů doporučuje, pokud trpíte nadváhou či obezitou. Pohyb také způsobí lepší prokrvení vašich cév. A právě to způsobuje u mužů erekci. Cévy v penisu se naplní krví a dojde ke ztopoření. Takže tím, že se začnete hýbat rozhodně neuděláte chybu. Zkuste k tomu ještě přidat zdravější jídelníček a uvidíte, jaké nastanou změny.

Přestaňte kouřit a pít. Alkohol a cigarety ničí vaše cévy a ovlivňují spoustu funkcí ve vašem těle a většinu tím negativním směrem. Sexuologové významně doporučují u všech potíží se vzrušením či erekcí, aby muži přestali co nejdříve kouřit.

čaj

Pokud nic z toho nezabírá, můžete zkusit užívat bylinky pro podporu erekce. Můžete si z nich například připravovat čaje, které jsou zdravé, a navíc velmi chutné. Bylinek, které pozitivně ovlivňují mužskou erekci je celá řada. Mezi ty, které jsou u nás celkem běžně dostupné řadíme kopřivy, škornice, ženšen, ginkgo biloba nebo zázvor. Speciální bylinkou je kotvičník, který navíc působí i jako afrodiziakum a zvyšuje chuť na sex. Nezabrali vám ani bylinky? Pak je možná na řadě, abyste vyzkoušeli užívat viagru. Viagru bez předpisu u nás nelze sehnat. Proto v této fázi již budete muset navštívit lékaře, svěřit se mu se svým problémem a nechat ho, aby vám případně napsal předpis na tyto modré pilulky.

Doporučené články