Telefon

+123-456-7890

E-mail

mail@domain.com

Otevírací doba

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Vše začalo tím, že si dva kamarádi, jejichž touha po naučení se cizího jazyka byla natolik obrovská, že si pronajali velmi malý prostor v Berlíně. Přidali k sobě ještě další dva kamarády. Jejich cílem bylo shromažďovat lidi z celého světa, kteří se rovněž chtějí naučit cizí jazyk. Mysleli si, že by se jazyk od sebe mohli navzájem učit. Vůbec nevěděli, do čeho se pustili. Aplikace se stávala populárnější a populárnější, to bylo hlavním důvodem, aby si dosud neplacenou aplikaci patentovali a vytvořili placený produkt. Mnohé může napadnout neplacená aplikace Duolingo, nicméně ta na rozdíl od Babbelu využívá předem dané algoritmy. Markus Witte a Thomas Hall začali spolupracovat s učiteli, kteří jsou špičky ve svém oboru, lingvisty a dalšími experty, kteří jsou ochotni uživatele jejich aplikace připravit na každodenní konverzace. Samé počátky sahají do srpna 2007, kdy byla tato edukativní aplikace vydána.

svět na dlaních

Nikoho nepřekvapí, že málem došlo k bankrotu dané platformy, jelikož nebyl předpoklad tak velkého úspěchu, tým neměl žádný byznysplán. Dnes má tým asi 750 členů a za necelých 10 Euro měsíčně je tým ochoten obětovat skoro vše pro pohodlí předplatitelů, kteří mají zdůvodněné vysoké očekávání. Originalita je v tom, že pracovníci nic nekopírují a stále své služby aktualizují, aby byly co nejnovější. Aplikace zkrátka jde s dobou.

V roce 2015 Babbel otevřel svou „pobočku“ v New Yorku, což údajně pomohlo k získání více klientů ze západu. Tento krok pomohl k výdělku přes 22 milionu amerických dolarů.
část slovníku

Jedná se o E-Learning, což znamená, že se učíte online, v podstatě kdykoliv i kdekoliv. Funguje na platformách iOS i Android. Momentálně se můžete naučit 14 jazyků – německy, anglicky (americká i britská), francouzsky, španělsky, brazilskou portugalštinu, švédštinu a italštinu.

Od roku 2017 bylo oznámeno, že aplikace na základě spolupráce s cambridgeskou univerzitou přináší několik velmi levných testů až do úrovně B1.

Doporučené články